Radek Hloch

Radek Hloch

Samostatný projekt - fotožurnalistika.
Olomouc – V sobotu se v hale olomouckého Sokola uskutečnil 28. memoriál Josefa Musila v řecko-římském zápase. Závodů se účastnilo pět olomouckých sportovců a všichni získali medaili. Zlato získal Kevin Tóth, stříbro Marek a Martin Drábkovi a na bronzovém postu skončili Jakub Zacpal a Jakub Richter.
Ostrava – V sobotu se v ostravském hotelu Clarion uskutečnilo 38. kolo Gladiator Championship Figting v MMA - smíšených bojových uměních. Hlavním lákadlem byly dva souboje o mistrovský pás, a to v kategoriích Lightweight a Heavyweight. Oba tituly vybojovali pražští bojovníci Viktor Pavlíček a Vít Vávra. Olomouckým zápasníkům se nedařilo.
Brno - V sobotu se zápasníci olomouckého Sokola účastnili Velké ceny Brna v zápase ve volném stylu. Marek Drábek vybojoval 2. místo, Martin Drábek 3. místo a Jakub Zacpal se umístil na místě čtvrtém.
Čechy pod Kosířem - Výstřely, řev, bubnování a pískot dud. Tak vypadalo nedělní dopoledne v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem, kde se spolu střetly armády Britského impéria a Francie. Pod záštitou Vlastivědného muzea Olomouc a zámku Čechy pod Kosířem zde proběhla rokonstrukce bitvy z období sedmileté války