Radka Lišková

Radka Lišková

V sobotu 25. února 2012 si pro vás AC girls připravily taneční workshopy. Učit bude Alča, Alička a Kája.
st., 23. listopad 2011 15:04

Ballet Days v Olomouci již tento víkend

O víkendu 26. a 27. listopadu 2011 proběhne v Moravském divadle v Olomouci již 3. ročník mezinárodního baletního festivalu Ballet Days a mezinárodní taneční soutěže v klasickém, neoklasickém a moderním tanci Grand Prix Award Olomouc.
Minulou sobotu 12. listopadu 2011 proběhla v Hradci Králové první čistě dancehallová akce v ČR - Bruk Out. Účastnily se jí i street dancové tanečnice z Olomouce, které slavily úspěch - probojovaly se až do semifinálových battlů! Do prvního semifinálového battlu nastoupily Simča a Míša (Olomouc) proti Helče a Nelče z T-Bass. Byl to vyrovnaný boj, nicméně do finále postoupily Helča a Nelča (T-Bass).
V sobotu 5. listopadu 2011 se v ostravském klubu Bogota uskutečnila jedinečná akce pod taktovkou Roots Company, respektive Dušana Vlacha, vedoucího taneční skupiny. Jednalo se o hip hopovou párty, kde se setkali tanečníci z nejrůznějších crew a odlišných tanečních úrovní. A právě o to Roots Company šlo - sjednotit tanečníky, podpořit hip hopovou kulturu a poskytnout tanečníkům prostor pro seberealizaci a sdílení radosti a lásky k tanci.
HRADEC KRÁLOVÉ – Milovníci Dancehallu a Dancehall Queen by měli rozhodně zpozornět! Blíží se jedinečná akce, která v ČR nemá obdoby!
Milujete tanec? Žijete hip hopovou kulturou? Potom mám pro vás tip, jak strávit sobotní večer a noc v Ostravě!