so., 12. březen 2016 23:43

Chelsea bude letos bez trofeje

Chelsea se letos vůbec nedaří. Bude za to někdo pykat? Chelsea se letos vůbec nedaří. Bude za to někdo pykat? Zdroj: chelseafc.com
Londýnská Chelsea přišla o poslední možnost zisku trofeje v letošní sezóně. Posledním hřebíčkem do pomyslné rakve klubu je jeho vyřazení ve čtvrtfinále Anglického poháru. 
Svěřenci trenéra Hiddinka letos neprožívají příliš dobrou sezónu. Zatímco jejich londýnští rivalové Tottenham a Arsenal bojují o přední příčky tabulky Premier League, Chelsea se potupně drží na desátém místě. Roztrpčení fanoušci navíc během jednoho týdne zažili hned dvojí zklamání.

Chelsea totiž vypadla v osmifinále Ligy mistrů, kde ji vyřadilo francouzské PSG v čele s kanonýrem Ibrahimovičem, o pár dní později se navíc musela rozloučit i s Anglickým pohárem. Tam se jejím čtvrtfinálovým katem stal liverpoolský celek Everton. Dvěma góly se blýskl paradoxně bývalý hráč Blues - Romelu Lukaku. Naštvaní fanoušci Chelsea se proto stále častěji ptají, jestli bude za neúspěchy týmu někdo z hráčů či členů realizačního týmu pykat svým místem.

Zobrazeno 1600 krát
Naposledy upraveno: ne., 13. březen 2016 13:47
Pro psaní komentářů se přihlaste