ne., 13. říjen 2019 15:01

POZVÁNKA: Dopřejte si dizajnové předvánoční nákupy

oficiální plakát Dizajntrhu 2019 oficiální plakát Dizajntrhu 2019 Zdroj: facebook akce
Olomouc - I letos se mají olomoučtí milovníci české a slovenské autorské módní tvorby na co těšit. Předvánoční Dizajntrh se už blíží. Originální prodejní přehlídka začne v sobotu 23. listopadu a v prostorách Uměleckého centra Univerzity Palackého potrvá celý víkend.

Dizajntrh se každoročně snaží přínést příjemnou obměnu od stresujících nákupů vanočních dárků v obchodních centrech a nutno podotknou, že již třikrát se mu to povedlo. Každročně láká na množství výrobků od českých a slovenských designérů, kteří nabízí opravdu vše od oblečení, přes šperky, doplňky a kosmetiku, až po dětské hračky a papírové výrobky. Na své si tu tak přijdou ženy i muži, stejně jako ti nejmenší. Navíc mají na trhu vždy své místo ekologické a etické alternativy zboží z velkých obchodních řetězců. V minulých letech měly na Konviktu své zastoupení například značky jako Naturinka, Linai, SUTU, Remini a mnoho dalších.

Dizajntrh ale není jen místem nákupů, čeká vás na něm také bohatý doprovodný program zameřený na výrobu dárků nebo udržitelný životní styl. Těšit se můžete na workshopy s tvůrci, módní přehlídky nebo živou hudbu. Na své si přijdou i ti nejmenší, zabavit je můžete buď na představeních v rámci doprovodného programu, nebo v jedné z dětských zón. Navíc, na Dizajntrhu vám garantují vůni čerstvě upražené kávy a dobrého jídla po celou dobu konání akce. V loňských letech se o tento faktor starala kavárna Jazz Fresh, Traffic Okno Coffee, veganštní odborníci z Veganolu nebo místní bistro Konvikt, je tedy rozhodně o co stát.

Přijďte se inspirovat, vzdělávat a tvořit nebo zkrátka jen vyzkoušet vánoční nákupy pomalu, spolu s přátely v jedinečném prostředí bývalého jezuitského konviktu plného poklidné atmosféry.

Vstupné činí 40 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma. Více informací o prodejcích a programu naleznete na webových stránkách www.dizajntrh.cz nebo na facebooku.

Zobrazeno 635 krát
Naposledy upraveno: po., 21. říjen 2019 17:13
Pro psaní komentářů se přihlaste