Zuzana Příhodová

Zuzana Příhodová

1) Cíl práce Cílem mojí práce je vytvořit cyklus fotografií, na kterých věrohodně zachytím atmosféru panující mezi pražskými prodejci časopisu Nový prostor. Smyslem existence tohoto periodika je pomoci lidem, kteří se ocitli v tíživé životní a finanční situaci, a nyní se snaží svépomocí postavit na vlastní nohy. Z každého prodaného časopisu si prodejce ponechá padesát procent jeho ceny, tedy dvacet pět korun, čímž je mu umožněno samostatně vydělávat peníze.

Nebezpečná hra Modrá velryba je v Česku, tvrdí policie

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Praha - Policie varuje děti a jejich rodiče před nebezpečnou internetovou hrou zvanou Modrá velryba, která se v posledních dnech údajně rozšířila z rusky mluvících zemí do vod českého internetu. Náplní této hry zaměřené na mladistvé má být série padesáti úkolů, které hráče dovedou až k sebevraždě. 
Praha - Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) pokračuje v boji s padělanými léky a nelegálními léčivými přípravky. Ty podle současných odhadů tvoří až deset procent celosvětově prodaných léčiv. Český pacient se s nimi nejčastěji setká na internetu.
Los Angeles – Už po třicáté sedmé si tvůrci nejhorších filmových děl za loňský rok mohli odnést ocenění Zlatá malina, v Americe známé jako The Razzies. V sobotu proběhlo vyhlášení „vítězů“ z nominací na konci ledna.

Jogíni v Praze uspořádají mezinárodní konferenci o míru

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Praha – Na své si v neděli 4. prosince přijdou všichni milovníci jógy. V pražské Lucerně se totiž od devíti hodin dopoledne bude konat mezinárodní konference nazvaná Jóga v denním životě – cesta k nenásilí a světovému míru. Proběhne jen několik dní poté, co UNESCO prohlásilo jógu za kulturní dědictví celého lidstva a jejím cílem je podpořit úsilí OSN o posílení světového míru a nenásilí pomocí jógových principů.

Alzheimer Café rozproudí diskuzi a odpoví na otázky

Zveřejněno v: ZPRÁVY
Praha – V prostorách Centra Seňorina v Praze se v úterý 10. ledna příštího roku uskuteční první Alzheimer Café. Cílem tohoto setkání, které se bude opakovat pravidelně každé první úterý v měsíci, je poskytnout podporu lidem, kterým do života zasáhla Alzheimerova choroba. Mohou se zde setkat s ostatními, kteří procházejí stejnými problémy, a získat informace, útěchu a povzbuzení.
Praha - Diváci hudební televize Óčko si o státním svátku 28. října budou moci vychutnat top 100 českých a slovenských videoklipů, nejvysílanějších na Óčku za celou historii jeho existence. Televize totiž 27. října slaví přesně 14 let od svého vzniku, a tak se fanoušky rozhodla překvapit narozeninovým playlistem. Písničky do něj bude vybírat z více než 5500 různých českých a slovenských videoklipů, které od roku 2002 zařadila do svého programu.

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Srpen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace