Eliška Mikesková

Eliška Mikesková

Frontam kapely 5 Seconds of Summer Luke Hemmings vydá v dubnu své druhé album „Boy“, které bude obsahovat sedm písniček. V březnu vyšla první písnička z alba „Shakes“, která začala vyprávět příběh o Lukových myšlenkách a starostech. Jeho nová písnička „Close my eyes“ v tomto duchu pokračuje dojemné vyprávění a naznačuje v jakém duchu se album ponese.
Australský zpěvák Luke Hemmings v dubnu vydá své druhé sólové album Boy, které bude obsahovat sedm skladeb. Frontman kapely 5 Seconds of Summer vydal své první sólo album When facing the things we turn away from v roce 2021. Na začátku března vyšla první písnička z připravovaného alba Shakes. V květnu proběhne turné k albu Boy po Evropě a Severní Americe.
Jezdectví není pouze o sezení na koni, je k tomu potřeba víc, než si lidé myslí. Náročný a zároveň nebezpečný sport, ve kterém je možné dosáhnout velikých úspěchů. O jezdectví panují různé názory. Jak tomu doopravdy je odpověděla Adéla Kovandová, která dělá závodně parkur.
Už podruhé zavítala do České republiky 12. října kapela 5 Seconds of Summer. Připravili pro fanoušky show plnou písniček ze všech pěti alb. Koncertem v pražské Fortuna areně ukončili turné, které začalo v červenci v Argentině. Velkolepou atmosféru zajistili i návštěvníci, kteří podpořili svou oblíbenou kapelu nejen zpěvem, ale i speciálním překvapením.
Budoucnost českého parkuru Adéla Kovandová, se aktivně věnuje jezdectví už osm let. Momentálně působí v jezdecké stáji Petra Netušila a v budoucnu by se chtěla dostat na mistrovství ČR. Často se setkává s názory, že jezdectví není sport. Poukázala na to, co vše to obnáší a jak náročné to opravdu je.
Právě proběhl Světový pohár v biatlonu v Novém městě na Moravě a já a moje kamarádka Eliška Halamíčková jsme tam nemohly chybět. Tento nápad vznikl zničehonic jednoho dne v prosinci. Spontánní rozhodnutí se považují za nejlepší, jelikož je na tom to vzrušení z tak nečekaného rozhodnutí k nezaplacení. A tak započalo naše plánování výletu do Vysočina Areny.
Ústí nad Labem - Český hudebník a DJ David Doubek, známý pod pseudonymem Ventolin, který tvoří elektronickou hudbu, navštívil při svém turné po České republice severní Čechy. Přivezl s sebou opět skvělé hity a neuvěřitelnou atmosféru. Fanoušci všech věkových kategorií si tak mohli užít originální a nezapomenutelný koncert.
Ústí nad Labem - Po roce se opět uskutečnil Halloween, aneb dýně a strašidla na Laguně. Celý park se zaplnil stánky, dýněmi a strašidelnými bytostmi. Organizátorem akce byl Městský obvod Ústí nad Labem-Severní Terasa a Hitrádio North Music.