Kristýna Kalvarová

Kristýna Kalvarová

USA - Útočník Lukáš Sedlák se po třech letech vrací do NHL. Podepsal jednoletou smlouvu s Coloradem. Pardubice tak nakonec devětadvacetiletý útočník neposílí.
Ostrava - Největší evropský festival elektronické hudby, Beats for Love, se po dvou letech vrací do Dolní oblasti Vítkovic. Letos pořadatelé lákají na nejsilnější line-up v historii. Na festivalu se představí velká jména současné elektronické scény jako jsou Alan Walker, Timmy Trumpet nebo Vini Vici.
Organizátoři ostravského festivalu Colours of Ostrava lákají na velká jména nejen z hudebního světa slibují mnoho novinek a nejlepší ročník v historii. Mezi největší zahraniční jména patří nizozemský DJ Martin Garrix a úspěšná dvojice hudebníků Twenty One Pilots.
Vojtěch Bernatský působí ve sportovní redakci České televize již 26. rokem. Během své kariéry si vyzkoušel mnohahodinová vysílání v olympijských studiích, moderování Dobrého rána. Nedávno vydal již třetí knížku a jak sám říká, moderování i psaní je jeho dětský sen, který si nyní žije.