út., 8. listopad 2016 15:10

ATMO music se na své tour „Sen“ zastaví i v Olomouci

Olomouc - Fanoušci liberecké hudební skupiny Atmo music se mohou radovat. Dvojice umělců na začátku října zahájila svoji podzimní tour s názvem Sen, na které zároveň pokřtí stejnojmennou, jejich v pořadí druhou, desku. Již za necelých čtrnáct dní se zastaví i v Olomouci. Jako speciální host vystoupí český rapper Lipo, který skupinu doprovází po celé jejich tour.

Pokud mluvíme o českém rapu, nejednomu příznivci tohoto hudebního stylu se vybaví seskupení Atmo music. Skupina vznikla v roce 2012 a jejími členy jsou rapper Beef, vlastním jménem Kryštof Peuker a hudební producent přezdívaný jako ODD, vlastním jménem Ondřej Turták. Dvojice pravidelně spolupracuje i s dalšími českými umělci, rapperem Lipem a zpěváky Chrisem, Sebastianem nebo Jakubem Děkanem.

Atmo music zahájila své podzimní turné začátkem října v Čelákovicích a v průběhu měsíce proběhlo dalších devět koncertů. V listopadu a prosinci se zastaví ještě v deseti městech po celé České republice. Samozřejmostí jsou města Praha, Ostrava, Brno nebo České Budějovice. Vystoupení v pražském Lucerna Music Baru bude jedním z vrcholů celého turné, protože zde kapela oficiálně pokřtí svou novou desku Sen. Koncert v olomouckém S-klubu se uskuteční v sobotu 19. listopadu a zahájení je plánováné na osmou hodinu večerní. Lístky na koncert jsou stále v prodeji.

Kapela má na svém kontě již spoustu známých skladeb, které se nejednou dostaly na přední příčky hitparád českých rádií. Jejich první album, s názvem Andělé X Démoni, vyšlo v roce 2014 a bylo velice úspěšné. Například píseň s názvem Andělé, kterou skupina Atmo nazpívala spolu se zpěvákem Jakubem Děkanem, má na internetovém serveru Youtube téměř jedenáct miliónů zhlédnutí. Pozadu nezůstává ani další známá píseň s názvem Polety, která má zhlédnutí zhruba devět miliónů.

V letošním roce kapela vydala své druhé album, které na podzimním turné pokřtí. Deska obsahuje deset písní. Mezi známější patří skladby Ráno nebo Stíny. Poslední singl s názvem Valerie, který kapela představila na konci března, pokořil na Youtube za necelý měsíc přes milion zhlédnutí.

Zobrazeno 2553 krát
Naposledy upraveno: ne., 5. květen 2024 16:21
Pro psaní komentářů se přihlaste