čt., 24. listopad 2022 00:52

Hudebníci, o kterých jste ještě neslyšeli, ale stojí za to!

Aidan Bissett a jeho píseň Twenty something Aidan Bissett a jeho píseň Twenty something Zdroj: Instagram - Aidan Bissett
Hudba, ač se nezdá, hraje obrovskou roli v našich každodenních životech. Denně ovlivňuje miliony lidí. Existuje neskutečné množství hudebníků, a tak je těžké se v hudebním průmyslu prosadit. Spoustu nadaných lidí nedostává takovou pozornost, jakou by si zasloužili. Patří mezi ně NERIAH, Aidan Bissett, Chase McDaniel, Zach Hood, Austin Giorgio a mnoho dalších známých neznámých.

S růstem platforem pro poslech hudby, roste více možností pro hudebníky. Pro větší úspěch je třeba svou hudbu umístit všude. Velkým faktorem při objevování nové hudby se stal instagram a TikTok. Díky krátkým videím lze část písničky propagovat tímto způsobem. Spolu s líbivým videem budete mít zaručeně úspěch u diváků. Někteří zkouší zaujmout chytlavým tanečkem, jiní vsadí na klasiku s kytarou. 

NERIAH je americká zpěvačka a textařka. Většinou se ve svých písních zaměřuje na zklamání z lásky. Nejlepší cesta na vyléčení se ze zlomeného srdce je podle ní psaní písní. Její nejnovější hit je píseň s názvem Shit show. Zpívá v ní o svém předešlém partnerovi, který byl, jak se dnes říká, chodící red flag. Kontroloval ji, co nosí za oblečení, co jí, zakazoval jí scházet se s přáteli. Svůj další vztah popsala v písní Unfinished business, kde je smutná z toho, že jejich vztah neměl uzavřený konec. Přeje si, aby ho mohli dokončit a vysvětlit si vše potřebné. Protipólem těchto písní je skladba At least I'm good at it. Vypráví zde o své druhé stránce. Prozradila, že miluje drama a ráda si hraje s city kluků. Celkově se tato zpěvačka zaměřuje hlavně na mladší publikum, které se do toho dokáže více vžít a taky u nich má největší ohlas. 

Aidan Bissett je živel sám o sobě. Jeho písně jsou plné energie, i přesto, že jejich text je smutný. Také se zaměřuje na lásku, ať už šťastnou nebo srdcervoucí. Jeho dosavadně největším hitem se stala píseň Tripping over air. Zpívá v ní o dívce, která si pouze zahrává s jeho city, ale stojí to za zlomené srdce. Tato písnička patří do jeho nejnovějšího alba s názvem I'm alright if you're ok. Stejně tak tam patří například píseň Twenty something, kde zpívá taktéž o lásce. Chce se dívce, která se mu líbí vyznat, až mu bude přes dvacet let. Přichází s myšlenkou, že bychom si zatím měli užívat a dělat spoustu chyb a lámat si srdce. Na vážný vztah bude dost času později. 

Chase McDaniel svou hudbu popisuje, jakožto cestu, která vás provede chaosem ve světě. Své písně doprovází hrou na kytaru. Svou kariéru začal teprve před rokem, a přesto si získal srdce několika tisíc diváků. Velký skok pro něj byla píseň Your Daughter. Zpívá v ní nejen o lásce milenecké, ale také o vztahu otce s dcerou. O tom, jak hodně dokáže ovlivnit dívku, když ji otec dostatečně neprojeví lásku. 

Zach Hood je mladý zpěvák, který se ve svých písní také zabývá láskou. Ví, že toto téma tu bylo, je a vždy bude, proto je jasné, že se do toho každý dokáže lehce vcítit. Každý z nás měl někdy zlomené srdce nebo miloval nesprávného člověka. Ve své písní 13 missed calls vypráví o špatném chování dívky ve vztahu. Bonusem této písničky byla vložená nahrávka právě té dívky, o které se zpívá v písní. To mělu velmi pozitivní zpětnou vazbu. 

Austin Giorgio je skvělý ve vystupování na pódiu. Svými písněmi si získává fanoušky každého věku. Jeho popová hudba je ovlivněna jazzem a bluesem. Jeho poslední píseň Wannabe je odvážnější, a to se lidem líbí. Je o přitažlivosti, lásce a touze. Mezi jeho starší známější písně patří Lips of a Witch, I forget a jeho úplně první vydaná píseň Love yourself. 

 

Zobrazeno 145 krát
Naposledy upraveno: čt., 24. listopad 2022 21:53
Pro psaní komentářů se přihlaste