ne., 8. listopad 2015 22:16

Letošní ročník Miss hasička ČeskoSlovensko a Hasič roku již znají své vítěze

Praha - Již pátý ročník soutěže Miss hasička ČeskoSlovensko hostil dne 31. října 2015 TOP HOTEL. Tato soutěž má za cíl zvýšit povědomí o činnosti SDH v obcích, informovat o požárním sportu a poukázat na rozsáhlou hasičskou základnu v ČR a na Slovensku. Kdo letos vyhrál ?
{remote}{com/watch?v=CScMhfAjds0{/com/watch?v=CScMhfAjds0remote}{/com/watch?v=CScMhfAjds0{/com/watch?v=CScMhfAjds0remote}remote}remote}{com/watch?v=CScMhfAjds0{/com/watch?v=CScMhfAjds0remote}remote}{com/watch?v=CScMhfAjds0remote}https://www.youtube.com/watch?v=CScMhfAjds0{/com/watch?v=CScMhfAjds0remote}{/com/watch?v=CScMhfAjds0{/com/watch?v=CScMhfAjds0remote}remote}{/com/watch?v=CScMhfAjds0{/com/watch?v=CScMhfAjds0remote}{/com/watch?v=CScMhfAjds0{/com/watch?v=CScMhfAjds0remote}remote}remote}{/remote} Sestřih ze slavnostního vyhlášení FireTV

Ve finálovém kole se utkalo osm soutěžících dívek a čtyři muži. Celkově měli možnost získat titul hned v několika kategoriích. Večerem provázeli Libor Bouček a Dara Rolins. Na začátku se soutěžící představili v kolekci sportovních dresů. Následovaly rozhovory soutěžícíh s moderátory, kde nechyběl ani humor. Program zahrnoval i hudební vystoupení. Vystoupila například Dara Rolins nebo Dalibor Janda s dcerou. Mezi vrcholy večera patřilo vystoupení Michaely Gemrotové s kolegou Marianem Vojtkem. Samozřejmě nechyběla ani promenáda v plavkách a přehlídka slavnostních šatů a uniforem u mužů.

První místo vyhrála Kateřina Müllerová z SDH Bezděčín (číslo 1). Kateřina oslnila nejen krásou, ale získala si i sympatie soutěžích. Díky tomu získala i ocenění Miss Hasička Sympatie. Po dvouletém vedení dívek ze Slovenska tak opět na pomyslný trůn krásy usedne hasička z Česka.

Na druhém místě se umístila jediná soutěžící ze slovenska Miroslova Koľveková (číslo 3). Třetí místo si odnesla Lenka Kotulová (číslo 8). V mužské kategorii Fernet Stock Hasič  zazářil Lukáš David (číslo 4). Hasičem roku se stal David Hájek (číslo 3).
Záznam večera budou moci zájemci zhlédnout 21. listopadu v 15:05 na ČT2.