ne., 6. listopad 2016 19:14

Aneta Langerová se loučí s dvouletým turné třemi velkými koncerty

Praha - Aneta Langerová oslaví své 30. narozeniny a zároveň zakončí své dvouleté turné k dvakrát platinovému albu Na Radosti. Vítězka první české řady superstar chystá na polovinu prosince tři velké koncerty v Brně, Ostravě a Praze. Tuto osobitou zpěvačku s nezaměnitelným hlasem doprovodí její stálá kapela a smyčcové trio se rozšíří také o dechové nástroje.

„Putujeme od města k městu, vyprávíme příběhy inspirované zapadlou osadou Na Radosti a zažíváme nezapomenutelné chvíle. Rádi bychom tento pro nás výjimečný čas oslavili s fanoušky třemi speciálními koncerty, kdy se k mé kapele a smyčcovému triu přidají další hudebníci – takový malý orchestr," říká Aneta Langerová. „Jak lépe oslavit třicáté narozeniny než v kruhu lidí, se kterými je mi dobře, kteří mě inspirují a obohacují. Věřím, že se večery ponesou na vlně radosti a že budeme mít dlouho na co vzpomínat,“ dodává.

Diváci se mohou těšit na výjimečnou atmosféru a hudební zážitek, který vznikne speciálně pro tyto večery. Na přípravě Langerová spolupracuje opět s Jakubem Zitkem, spoluautorem úspěšného akustického turné Pár míst, který je zároveň producentem alba Na Radosti.

Propracované aranže v kombinaci s osobitým zpěvaččiným stylem zajistily úspěch u fanoušků i kritiků. V anketě Žebřík 2014 Music Awards ji ocenili jako zpěvačku roku. Na cenu Akademie populární hudby – CENY ANDĚL 2014 proměnila všechny čtyři nominace na andělské sošky a stejně oceněná byla i následující rok. Tentokrát za videoklip k písni Tragédie u nás na vsi. 

Veškeré informace o vystoupeních a předprodeji vstupenek lze nalézt na webu www.langerovaaneta.cz.

Zobrazeno 2076 krát
Naposledy upraveno: ne., 5. květen 2024 16:18
Pro psaní komentářů se přihlaste