Aneta Skořepová

Aneta Skořepová

URL internetové stránky: https://www.instagram.com/anetaskorepova/
Plastový odpad v oceánech se ve světových vodách hromadí již od 50. let minulého století. Problém, jež se nám může zdát vzdálený, avšak dotýká se nás více, než si můžeme myslet.
Dostupnost ubytování pro studenty. Téma, jež se veřejně otevírá každý rok stále s tím stejným podtónem. Koleje jsou přeplněné, ceny pronájmů stoupají a studenti přesto prahnou po bydlení. Jedná se o křehkou symbiózu, která se prozatím silou vůle drží. Nebo alespoň tak je to veřejně vykreslováno.
Monika je studentkou praktické sestry na Střední zdravotnické škole v Jihlavě. Má téměř čtyřletou praxi v oboru. Jako sanitářka momentálně pracuje na ortopedickém oddělení v nemocnici Jihlava „Práce sanitáře neobnáší jen to, že lidem utíráme zadky,“ reaguje na domněnky, které slyšela ohledně své práce.
Od 6. února 2024 se v Novém Městě na Moravě pořádá mistrovsví světa v biatlonu po více jak dekádě dlouhé pauze. Celkem dvanáct závodů se uskuteční během následujících jedenácti dní.
út., 14. listopad 2023 23:34

Svatý Martin opět zavítal do Jihlavy

Jihlava – Jako každý rok, tak i letos v sobotu 11. 11. 2023 zavítal do Jihlavy svatý Martin se svým tradičním průvodem. Součástí oslav byl také celodenní program a dobročinná sbírka.
Olomouc - V Muzeu umění Olomouc se v mansardě a obrazárně nachází stálá expozice moderního umění nesoucí název Století relativity. Představuje milovníkům umění zásadní česká díla první i druhé poloviny 20. století z bohatých muzejních sbírek.
Od 1. srpna 2023 započala demolice a zároveň i stavba nového zimního stadionu v Jihlavě. Původní Horácký zimní stadion, který fungoval již od 50. let 20. století, byl od minulého roku uzavřen kvůli protékající střeše. Hráči jihlavské Dukly tak byli donuceni hrát minulou sezónu v Pelhřimově a Jindřichově Hradci.