Anna Lindnerová

Anna Lindnerová

st., 19. červen 2019 15:04

Sportovní kynologie

Samostatný projekt v rámci foto a sportovní specializace pod vedením Ing. Petra Zatloukala
Igloo Ice Arena, Granada - V úterý večer se proti sobě postavili reprezentanti Španělska a Mexika. Nešlo ale o fotbal, která je pro tyto země typičtějším sportem. Tentokrát se střetli na ledě ve španělské Granadě, kde se koná hokejové mistrovství světa II. divize skupiny B. Lépe jsou na tom domácí hráči, kteří zatím vedou tabulku a neskrývají ambice na postup do prestižnější skupiny A. Mexiko naopak balancuje na hraně sestupu do III. divize.
Ťumeň - Francouz Martin Fourcade ovládl poslední sprint sezóny Světového poháru, který se konal v ruské Ťumeni. Díky vítězství navíc nakonec získal i malý křišťálový glóbus z této disciplíny. Jeho největší soupeř Johannes Thingnes Boe nezvládl střelbu a skončil na 14. místě.
Manchester - V neděli byl v Premiere League na programu šlágr kola mezi Manchesterem United a Liverpoolem, jedno z nejslavnějších fotbalových derby na světě. Před zápasem byli hosté v tabulce o 5 bodů před svým soupeřem, v případě výhry se navíc mohli posunout na průběžné 2. místo za vedoucí Chelsea. United se i přes dobrou formu v posledních zápasech nacházeli až na 6. místě. 
po., 12. prosinec 2016 11:47

Kačeři z Anaheimu rozstříleli Ottawu

Honda Center, Anaheim – Hostům z Ottawy se v letošní sezóně docela daří, v tabulce Východní konference se s 34 body nachází na sedmém místě. Anaheim měl před dnešním zápasem o bod méně, ale v Západní konferenci to stačí na pátou pozici. V minulé sezóně dopadly oba vzájemné zápasy lépe pro Kačery, kteří tak do tohoto utkání vstupovali jako favorité.
Piešťany – V utkání 18. kola slovenské Tipsport Ligy na sebe narazili soupeři z opačných konců tabulky. Domácí tým HK Orange 20 složený z mladých slovenských reprezentantů se s pouhými třemi body krčí na posledním místě. To hokejisté z Banské Bystrice do zápasu vstupovali jako jasní favorité, v tabulce za vedoucími Košicemi zaostávali pouze o skóre. První vzájemný zápas této sezóny navíc vyhráli 7:2.
Karlovy Vary – Po reprezentační přestávce se hokejoví fanoušci opět dočkali zápasu Tipsport extraligy. Na půdě posledních Karlových Varů se představil druhý Třinec. Vary si chtěly napravit reputaci a prolomit střelecké trápení, na gól totiž čekaly už tři zápasy. Proti celku ze severu Moravy, který by se po vítězství v základní hrací době posunul od čela, je ale nečekalo nic lehkého.