Helena Eliášová

Helena Eliášová

Tim Burton, mistrovský tvůrce temného světa, přichází do Prahy s ohromnou výstavou svých děl. Návštěvníci budou moci prozkoumat více než padesátiletou uměleckou cestu tohoto výjimečného umělce, od jeho ikonických filmů jako Beetlejuice a Střihoruký Edward až po nejnovější projekty jako Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti a Wednesday. Výstava, která se koná od 1.5. 2024 v Obecním domě v Praze, představí přes 530 děl, včetně storyboardů, skic, scénografií a fotografií.
Melanie Martinez, americká zpěvačka a režisérka, přináší do České republiky své nezapomenutelné vystoupení, a to 16.10. 2024 ve slavné O2 aréně. Turné The Trilogy Tour představí fanouškům evoluci jejího alter ega Cry Baby zahrne hity z alb Cry Baby, K-12 a Portals. Přijďte se podívat, jak Melanie svým jedinečným stylem a uměleckým přístupem nadchne publikum po celém světě.
V pátek 15. března Kim Taehyung, jinak známý jako V, vydal svůj nový popový singl FRI(END)S, jehož styl se velmi liší od jeho nově vydaného alba Layover. Videoklip je tvořený ve stylu dark comedy, kde hraje hlavní roli samotný Taehyung jako muž bez naděje na lásku ve světě plném párů.
Netrpělivě očekávaný film ze slavného sólového koncertu jednoho z členů BTS vtrhne na velké plátno po celém světě! Agust D Tour ‘D-Day' The Movie bude promítáno 10. dubna 2024 v 19.00 ve vašich nejbližších kinech Cinema City.
8. 11. 2023 vyšla nová verze slavné videohry nesoucí název Genshin Impact. Verze 4.2 rozšiřuje zcela novou oblast jménem Fontaine, prohlubuje hlavní příběhovou linku a přidává nové hratelné postavy. Avšak i přes veškerou snahu vývojářů ne všem hráčům přijde nová aktualizace zábavná.
Praha – Hororový cirkus Ohana se opět vrací do Prahy se zbrusu novou show s názvem Poslední nádech, jež vyvolá husí kůži snad každému. Program je zaměřen na postapokalyptické lidstvo, jeho přežívání a celkovou sílu lidské morálky. Možnost navštívit cirkus máte do 3. 12. v Krči, hned naproti Thomayerově nemocnici.