st., 19. říjen 2016 14:14

Koncertní sezóna pokračuje, listopad bude nabitý!

Hlavní hudební festivalová sezóna sice společně s létem skončila, ale o koncerty není nouze. Ba naopak. Na listopad je připravena spousta koncertů tuzemských i zahraničních interpretů.

Hned první den v měsíci můžeme navštívit koncert Barbory Polákové v pražském Lucerna music baru, kde zajisté nebude chybět její „Nafrněná“ a „Kráva“. Ve stejný den také v Praze koncertují No Name na svém tour S láskou, Kamil Střihavka & Leaders a britský talent Scott Fagan. Děvčata si určitě nenechají ujít koncert Bena Cristovaa. Zamilovaným věnoval svůj koncert Martin Chodúr a nebude chybět ani Lucie Bílá, Mig21, Škwor nebo Daniel Landa. Mezi hlavní hvězdy tohoto roku a měsíce patří skupina Twenty One Pilots, Placebo a Justin Bieber.

Americká hudební formace Twenty One Pilots vystřídá klubové pódium Lucerna Music Baru, kde se českému publiku představila před pár měsíci, za velkou halu. Vystoupí totiž v pátek 4. listopadu v pražském Foru Karlín.

Kapela Placebo chce své fanoušky potěšit. „Řekněme, že zahrajeme i pár skladeb, u kterých jsem se zapřísáhl, že je již nikdy hrát nebudeme. Myslím ale, že nastal čas, abychom si přiznali, že je mnoho fanoušků Placebo opravdu chce slyšet. Měli s námi velkou trpělivost, protože jsme naše komerčně nejúspěšnější písničky jen málokdy hráli. A turné k dvacátému výročí se jeví jako ta správná příležitost, abychom tak učinili. Je to naším záměrem,“ prozradil frontman skupiny Brian Molko. Svoji show představí v úterý 8. listopadu od 20 hodin ve Foru Karlín.

Justin Bieber poprvé vystoupí před českým publikem v sobotu 12. listopadu v rámci mezinárodního turné s názvem Purpose World Tour. Pixies nám namíchá sluchový koktejl surrealismu, psychedelie, disonance a surf rocku. Anglický popový zpěvák, skladatel a klavírista Elton John potvrdil termín svého pražského koncertu – představí se v sobotu 26. listopadu v pražské O2 aréně a v doprovodu své kapely představí ty největší hity.

Dalšími zahraničními interprety, kteří do Česka zavítají, jsou například Jean Michel Jarre, Jamie T, Philip Glass, Wooden shjips, Wolfmother, Melanie Martinez a mnoho dalších.

Zobrazeno 1798 krát
Naposledy upraveno: ne., 5. květen 2024 15:43
Gabriela Dřímalková

Studentka žurnalistiky, grafička, nadšená fotografka s foťákem a poznámkami neustále po ruce. Velká milovnice psů, dobrého jídla, vaření, hudby, cestování, přírody, knih, ironie, přátel a rodiny. Prostě holka pro každou „špatnost“.

Pro psaní komentářů se přihlaste