čt., 14. prosinec 2023 09:52

Konvikt ovládne předvánoční Vintage.Market.Olomouc

Dospělí ale ani ti nejmenší nepohrdnou programem, který si pro ně přichystal předvánoční Vintage.Market.Olomouc Dospělí ale ani ti nejmenší nepohrdnou programem, který si pro ně přichystal předvánoční Vintage.Market.Olomouc Zdroj: Facebook Vintage.Market.Olomouc
V olomouckém Konviktu se můžeme ještě před Vánoci těšit na další Vintage.Market.Olomouc. Akce pořádaná už od roku 2011 má už svou tradici a z objemného programu si vybere i náročný návštěvník. Nebude chybět SWAP koutek s oblečením, workshopy nebo promítání filmů. Konkrétní prodejce vintage market zveřejňuje postupně na svém Instagramu.

Nemáte ještě plány na následující víkend, ale nevíte si na poslední chvíli rady s dárky? Inspiraci můžete najít třeba právě na vintage marketu, kde se sejde 70 prodejců z Moravy, aby zde nabízeli své originální výrobky. Market ale není jen o nákupech, atmosféru doplní punč a promítání filmů. Swap koutek vám umožní si zdarma vyměnit nebo odnést second hand oblečení. Najdete tu také workshopy, kde si můžete vyrobit vlastní balicí papír, vizitky nebo dárky. Kvůli velkému zájmu, kterému se market těší, se akce bude konat dva dny, tedy 15. - 16. prosince.

“Vintage.Market.Olomouc jsem poprvé pořádal na podzim 2011, tehdy ještě v S-klubu. Důvod založení této akce, která kombinuje bleší trhy, burzu s kulturním, doprovodným programem a gastronomií, byl jednoduchý - setkal jsem se s podobnými akcemi v Anglii, Německu, ale také v Praze a chyběla mi v Olomouci. Snažíme se kombinovat prodejce designových věcí, udržitelné módy nebo gastronomie s „neprofesionálními“ prodejci veteše a vintage věcí z půdy. Motivace se po té dlouhé době hůř hledá, většinou to je zápal spolupracovníků, kteří se rozvoji akce a propagaci věnují. Bylo jich za tu dobu mnoho a všem bych rád poděkoval,“ říká organizátor akce Pavel Bednařík.

Zobrazeno 523 krát
Naposledy upraveno: čt., 14. prosinec 2023 13:28
Pro psaní komentářů se přihlaste