po., 9. listopad 2015 22:46

Televizní obrazovky budou opět plné Plného domu

Populární rodinný sitcom Full House, u nás známý jako Plný dům, bude mít pokračování. Po téměř třiceti letech se vrátí na televizní obrazovky, a to s původním obsazením.

Seriál Plný dům sice nikdy v České republice nedosáhl takové popularity jako v USA, kde ho v letech jeho největší slávy sledovalo přes 24 miliónů diváků, ale přesto má své místo na televizním kanálu Smíchov, který ho pravidelně vysílá už třetím rokem.

Nové řady by se diváci měli dočkat v příštím roce pod názvem Fuller House, tedy Plnější dům. Těšit se mohou na nové příběhy neobvyklé rodiny v podání už dobře známých herců. Staré kostýmy opráší Bob Saget, John Stamos, David Coulier, Candice Cameron, Jodie Sweetin, Lori Loughlin a další. Otázkou stále zůstává, jestli se v seriálu objeví i sestry Olsenovy, které zde odstartovaly svou hereckou kariéru, i když jim nebyly ještě ani dva roky.

Když televizní reportér Danny Tenner (Bob Saget) přijde o svou manželku a zůstane sám se svými třemi dcerami, rozhodne se mu pomoci jeho švagr Jesse a nejlepší kamarád Joey. Situaci jako muži berou sportovně a společně dívky vychovávají a zažívají přitom neobyčejné chvíle radosti i zklamání. Uvidíme, jestli se jim slečny podařilo vychovat správně.

Zobrazeno 2044 krát
Naposledy upraveno: st., 21. únor 2024 17:32
Pro psaní komentářů se přihlaste