ne., 25. duben 2021 17:19

Nový Star Wars seriál startuje na Disney+ již příští týden

The Bad Batch The Bad Batch Zdroj: Facebook StarWars
Animovaný seriál The Bad Batch se na platformu Disney+ dostane již první květnový týden. Bude sledovat osudy skupiny klonových vojáku po událostech třetí epizody.

Když před rokem Disney+ odvysílal poslední řadu seriálu The Clone Wars mnozí to považovali za uzavření kapitoly. Proto bylo pro fanoušky překvapením, když tvůrci v průběhu roku oznámili spin-off seriálu s názvem The Bad Batch. První epizoda přistane na streamovací platformě Disney+ příznačně 4. května, kdy fanoušci slaví tzv. Star Wars den, a to dokonce s délkou sedmdesáti minut. Další budou pak následovat již v kratším formátu a to s týdenním rozestupem.

Hlavními hrdiny seriálu bude skupina speciálně upravených klonů, kteří se poprvé objevili minulý rok, v rámci jednoho z příběhových oblouků sedmé série Klonových válek, kdy se účastnili mise pod vedením Anakina Skywalkera. V seriálu budeme sledovat jejich počínání v nelehké době po rozkazu 66 a zrodu Impéria. Krom klonů Huntera, Techa, Wreckera, Crossheada a Echa kteří tvoří onu skupinu přezdívanou „Bad Batch“ (Špatná várka), se v seriálu ukážou i další známé postavy jako třeba Kapitán Rex, klonový velitel, známý ze seriálů The Clone Wars a Rebels nebo nájemná lovkyně Fennec Shand která se objevila v populárním hraném seriálu The Mandalorian. Setkáme se zde ale také se zcela novými postavami.

Pod seriálem je podepsaný Dave Filoni, jeden z předních tvůrců Star Wars, který stál za seriály The Clone Wars, Rebels a je také spoluautorem seriálu The Mandalorian. The Bad Batch bude animačně vycházet z The Clone Wars na které by měl i navázat (spekuluje se i o dokončení některých příběhových oblouků pro The Clone Wars, které byly plánovány ještě před akvizicí Lucasfilmu Disney, po které byl seriál pozastaven). To ovšem nebude jediný letošní seriál z universa Star Wars. V prosinci bychom se měli dočkat hraného seriálu The Book of Boba Fett, jehož hlavním hrdinou bude právě legendární nájemný lovec.

Zobrazeno 61 krát
Naposledy upraveno: ne., 25. duben 2021 20:39

Související články

Pro psaní komentářů se přihlaste