Karolína Marková

Karolína Marková

čt., 6. květen 2021 10:40

I záporáci mohou být hrdinové

čt., 6. květen 2021 10:38

I záporáci mohou být hrdinové

Animovaný seriál The Bad Batch se na platformu Disney+ dostane již první květnový týden. Bude sledovat osudy skupiny klonových vojáku po událostech třetí epizody.
Čínský parlament včera podpořil bezpečnostní zákon pro Hongkong. Ten by měl potlačit teroristické a separatistické aktivity ale zároveň by měl umožnit Pekingu politicky pronásledovat obyvatele Honkongu.
Populární seriál Klonové války z universa Star Wars, byl náhle přerušený v roce 2014. Fanoušci si mysleli, že se zbylých epizod již nikdy nedočkají. Letos však konečně, po šestileté pauze, byla odvysílaná sedmá sezóna, která nabídla velkolepé finále a jeden z nejemocionálnějších konců.
USA - Pro letošní rok naplánovalo studio Pixar dokonce dva nové filmy. První z nich, Frčíme, stihl svou premiéru ještě před začátkem krize. Na druhý z nich, Duše, si však nakonec budeme muset počkat.  I přesto, že se dlouho zdálo, že Duše (Soul) by to mohla do kina stihnout ještě včas, nakonec se však stejně jako mnoho dalších filmů, musela i nová pixarovka přizpůsobit nouzovému stavu. V mnoha zemích tak došlo k odložení data premiéry na 20. listopadu. Původní datum premiéry bylo 19. června.
Stejně jako další hromadné akce, tak i cony a fanouškovská setkání se v současné době nemohou konat. Některé z nich se zrušily pro letošní rok úplně, jiné byly přesunuty na náhradní datum. Zde je přehled těch, které byly zrušeny či přesunuty.
Stejně jako mnoho dalších světových akcí byl pro letošní rok zrušen i slavný Comic Con v San Diegu. Stalo se tak poprvé v jeho historii.
Astronomové si stěžují na nové družice Starlink společnosti Space X. Komplikují jim totiž pozorování hvězdné oblohy.
Se začátkem nové fáze a spuštěním streamovací platformy Disney+ tvůrci studia Marel představili hned několik budoucích projektů, čímž udělali radost milionům fanoušků po celém světě. Teď se však kvůli pandemii ukázalo, že na nový obsah si diváci budou muset počkat déle, než mysleli.
Strana 1 z 3