so., 20. duben 2019 20:01

Pop-rocková kapela X Ambassadors zavítá do Prahy

"Čím osobnější texty, tím jsou naše písničky lepší." "Čím osobnější texty, tím jsou naše písničky lepší." Zdroj: goout.net
Indie band X Ambassadors v rámci svého celosvětového turné opět zavítají do Prahy. A to do klubu Roxy, kde v neděli 5. května večer vystoupí i se svým novým hitem Boom z dlouho očekávaného alba Orion. Vstupenky za 695 Kč jsou stále v online prodeji na síti Viagogo nebo Goout.

Po velmi dobré zkušenosti z předloňského roku zavítají do Roxy už podruhé. Minule, při své první návštěvě, klub ihned vyprodali. Dále kapela v rámci turné zavítá do Varšavy či do německého Kolína nad Rýnem.

X Ambassadors je kapela pocházející z města Ithaca ve státě New York. Jejími členy jsou sourozenci Sam (zpěvák) a Casey (klávesista) Harrisovi a bubeník Adam Levin. Kapelu objevili v lokálním rozhlasovém vysílání ve Virginii celosvětově známí Imagine Dragons. Právě oni kapele v začátcích pomohli se prosadit a přivedli je k nahrávací společnosti. “Vzali nás na dvě stadiónová turné a na naše první album s námi něco nahráli. Poté, co jsme získali smlouvu na první rok, si nás vzali pod svá křídla. Ukázali nám, jak to v hudebním světě funguje,” uvedl člen kapely Adam Levin v rozhovoru pro Právo.

Za svůj nejúspěšnější hit Renegades si X Ambassadors vysloužili nominaci na Billboard Music Awards v kategorii Top Rock Song. “Průlomem pro nás byla píseň Renegades z alba VHS. Pomohla nám získat pozornost labelu a následně podepsat smlouvu,” popisoval zlomový bod jejich kariéry bubeník Adam Levin. Následující hitovka Unsteady také z VHS, kterou Sam Harris napsal o rozvodu svých rodičů, se stala ústřední skladbou filmu Než jsem tě poznala (Me Before You). Nahráli i singl s Machine Gun Kellym a Bebe Rexhou k filmu Bright. X Ambassadors na jednom pódiu vystupovali třeba The Lumineers či Panic at the Disco!

Zobrazeno 2539 krát
Naposledy upraveno: ne., 21. duben 2019 13:18
Pro psaní komentářů se přihlaste