út., 20. listopad 2018 20:04

POZVÁNKA: Tomáš Klus představí své nové album i v Olomouci

Tomáš Klus SPOLU tour 2018 Tomáš Klus SPOLU tour 2018 Zdroj: ireport.cz
Známý písničkář Tomáš Klus zahájil podzimní tour s novým albem SpOlu a Olomoučtí se mohou také těšit. Tomáš totiž přijede i s kapelou do Olomouce už ve středu 28. listopadu a se svou Cílovou skupinou vystoupí na Výstavišti Flóra v sedm hodin večer.

Tomáš se stal jedním z patronů Nadačního Fondu Zkruhu a z výtěžků jeho následujících koncertů půjdou prostředky na pomoc potřebným dětem. Proto, jestli je právě on váš oblíbený interpret, neváhejte přijít na jeho koncert a užít si jeho muziku. Zároveň tím podpoříte děti, které vaši pomoc jistě ocení.

Kdybyste přece jenom nemohli dorazit na turné do Olomouce 28. listopadu nebuďte zklamaní. Tomáš dorazí i do města Hluk 30. listopadu a do Českých Budějovic 4. prosince. Vstupenky je možné zakoupit na vstupenky.tomasklus.cz

Celé nové album má být poselstvím o poznání, že mluvit spolu a milovat, jsou ty nejdůležitější dvě věci v našem životě. "Čím jasnější a pevnější budou naše vztahy s okolím, čím víc si mezi sebou věci vysvětlíme pravdou, tím dřív uvidíme, že není tak zle, jak se říká, protože z podstaty chceme všichni dobro,“ řekl Tomáš Klus pro Supraphon.

Na celém skvostu tohoto díla se podílel nejen Tomáš, ale i jeho Cílová skupina ve složení s Jiřím Kučerovským, Janem Lstibůrkem a Petrem Škodou. Mimo Cílové skupiny se na albu podílela i Tamara Klusová, které Tomáš album věnoval, a Jan Jelen.

Nápadný design CD vytvořil tatér Ondrash ve spolupráci s grafickým designerem Stanislavem Tomšejem. CD vyšlo 7. září a celé album se nahrávalo ve studiu ArtDock Marka Štiftera. První písní byla skladba Apak, kterou Tomáš nazpíval se svou manželkou Tamarou. Klip, který se k této písni natočil, má dnes už téměř na sedm milionů zhlédnutí.

V celém albu si budete moci poslechnout hned několik rozlišných hudebních stylů přes folk, indie skladby až po rockovější muziku. Vzhledem k tomu, že CD má 21 skladeb, hravě přesáhne hodinovou stopáž.

Zobrazeno 1109 krát
Naposledy upraveno: čt., 22. listopad 2018 17:42
Pro psaní komentářů se přihlaste