po., 23. říjen 2017 20:10

Pražský Imagination Festival chystá jedinečnou show

Oficiální plakát letošního Imagination Festivalu Oficiální plakát letošního Imagination Festivalu Zdroj: www.imaginationfestival.cz
Praha - Elektronická taneční hudba už pošesté rozproudí Prahu. Pražské Výstaviště se stane 24. listopadu centrem pro více než třicet uznávaných projektů a DJs z celého světa. Praha tak zažije největší halový festival konaný ve střední Evropě.

Imagination Festival nemá za sebou příliš dlouhou historii. Nicméně i za tak krátkou dobu se o něm dozvěděli fanoušci z celé Evropy a na festival jich každoročně přijíždí čím dál tím více. Letošní ročník svým návštěvníkům nabídne světové špičky elektronické hudby, drum & bassu či dubstepu. Vše se odehraje na třech stagích ve čtyřech halách Křižíkových pavilonů v pražských Holešovicích. Hvězdou večera se stane legendární Pendulum a jeho dj set na první hlavní stagi nazvané Imagination Drum & Bass Mainstage, na které se během večera objeví také jména jako Zardonica, Document One, Hallucinatory nebo kanadský Bensley. Druhou stage zvanou Devastator Harder Styles Mainstage rozzáří druhý headliner večera Headhunterz, vedle něhož vystoupí také dvojice Da Tweekaz, polský Regain, či domácí Hungry Beats. Konečně pak na třetí vedlejší stagi s názvem Knock F*ck Genres Stage se představí směsice žánrů drum & bass v podání DJ Guvy, DJ Lavely nebo zástupce neurofunku Zombie Cats a dalších. Návštěvníci se mohou těšit na jedenáct hodin toho nejlepšího z elektronické hudební scény. Jednotliví umělci pak budou doprovázeni unikátní světelnou show. Lístky na Imagination Festival můžete pořídit na portále GoOut či Ticketportal za 1090 Kč.

Imagination Festival rozhodně netroškaří

Zpočátku garážová akce, kterou navštívilo jeden a půl tisíce lidí, se letos vyšplhala na už mnohem vyšší čísla. V roce 2014 festival navštívilo šest tisíc lidí a minulý rok byl festival skoro vyprodaný, při čemž kapacitu má neuvěřitelných deset tisíc návštěníků. Na jeden rok se dokonce Imagination Festival přesunul na pražské výstaviště v Letňanech, ale hned o rok později se konal zase v Holešovicích. Už od začátku zvali organizátoři festivalu do Prahy interprety jako jsou Netsky, Brennan Heart, Noisia, Emperor nebo Angerfist, které znají snad všichni, kdo těmto žánrům elektronické hudby holdují. Profesionální ozvučení a osvětlení taktéž nenechali pořadatelé náhodě. Festival se tak stal hodný evropské úrovně.

 

Zobrazeno 2366 krát
Naposledy upraveno: út., 24. říjen 2017 18:19
Pro psaní komentářů se přihlaste