pá., 28. říjen 2016 13:10

Přichází YouTube v papírové podobě

Logo YouTube Logo YouTube Zdroj: https://pixabay.com/
Už nějaký čas všichni dobře víme, že hlavním zdrojem informací, obzvláště pro mladší generaci, je internet. Ovšem v poslední době se rozmáhá trend podávat informace pomocí videí na síti YouTube. Pokud se zeptáte dětí ve věkové kategorii 10-15 let, čím chtějí být nebo jaké povolání chtějí vykonávat, jejich odpověď bývá jednoznačná. Stát se Youtuberem! 

Vypadá to jako práce snů. Posadíte se hezky v teple domova před kameru, zapnete nahrávání a začnete mluvit. Vypadáte u toho možná trochu jako blázen, ale co je na tom. Vždyť tak to dělají přece všichni. Dnes to není nic těžkého. Stačí trochu kvalitnější fotoaparát nebo kamera, video přetáhnete do počítače a pokud jste i technicky zruční, provedete nějaký střih, zmáčknete tlačítko nahrát na YouTube a voilà, je z vás Youtuber. Anebo ne?

Tak přesně proto vznikly knížky Já, JůTuber, kde se můžete dočíst nejen o životě oblíbených „jůtuberských“ hvězd, ale taky o tom jak správně videa vytvářet, aby se z vás stal úspěšný Youtuber. Pro starší ročníky to může znít jako naprostá zbytečnost, avšak tohle je věc, po které dnešní děti touží. Youtubeři dnes mají větší vliv než jakákoliv celebrita, média nebo někdy dokonce i rodiče. A tak není divu, že na svět přichází už třetí díl knihy Já, JůTuber.

V této knize na nás čeká VADAK, Míša z kanálu Stylewithme, Denis Kubík z DenisTV, Ati a Týnuš Třešničková. A jako u každé správné knihy nesmí chybět ani její křest spojený s autogramiádou, který se bude konat 5.11.2016 v OC Letňany Praha od 11:00 hodin. Knihu je možné předobjednávat do 7. 11. 2016, poté ji lze zakoupit v každém knihkupectví.   

Oficiální stránka události je ZDE

Zobrazeno 1721 krát
Naposledy upraveno: ne., 30. říjen 2016 20:09
Pro psaní komentářů se přihlaste