út., 6. listopad 2018 11:11

Společnost Nutrend letos slaví 25 let na trhu

moderní vzhled budovy NUTREND WORLD moderní vzhled budovy NUTREND WORLD Zdroj: nutrend.cz
Letos je tomu 25 let, kdy manželé Zedníkovi začínali téměř od nuly, jen se svým snem a trvdou pílí budovat jednu z nejznámějších českých firem. Společnost vyrábí produkty sportovní výživy a potraviny pro aktivní životní styl.

Vlastní nejmodernější technologie, tisíce metrů výrobních i skladových prostor a šířkou jejich portfolia i jeho zaměřním nemají na trhu konkurenci. V současné době společnost NUTREND zaměstnává téměř 250 zaměstnanců různých profesí a specializací. Za 25 let dokázali téměř nemožné a dnes své výrobky dodávají až do 60 zemí po celém světě.

Letos se jim také povedl zrealizovat jejich dlouholetý plán pro rozšíření své firmy o Nutrend World ve Chválkovicích, ve kterém se nachází špičkové fitness centrum o rozloze 1000 m2 vybavené nejmodernějšími stroji i diagnostikou, stylová restaurace, která bude po celý den servírovat kvalitní a čerstvé jídlo, aby uspokojila i ty nejnáročnější požadavky. Dále je zde hotel s 24 moderně realizovanými pokoji s výhledem na místní dominantu, kterou je Svatý Kopeček. Návštěvníkům bude navíc k dispozici privátní wellness zóna, kongresové centrum, prostory pro show kitchen, kavárna či běžecká plocha přímo na střeše budovy.

27. 9. 2018 se konala oslava ke zmíněnému výročí a slavnostnímu otevření Nutrend world. Právě na tuto akci zavítali nejznámější sportovci z České republiky, se kterými Nutrend již řadu let spolupracuje, jako například Jaromír Jágr, Jaroslav Kulhavý, Jiří Ježek, Martina Sáblíková a mnoho dalších. 

Zobrazeno 1156 krát
Naposledy upraveno: po., 12. listopad 2018 10:23
Pro psaní komentářů se přihlaste