ne., 27. listopad 2016 09:52

Top Gear jak ho známe je zpět s názvem The Grand Tour

Takzvaná "svatá trojice" s natáčecím štábem, při točení prvního dílu nové show. Takzvaná "svatá trojice" s natáčecím štábem, při točení prvního dílu nové show. Zdroj: http://www.telegraph.co.uk/
Kalifornie – Po skoro roční pauze je zpět trojice moderátorů v čele s Jeremy Clarksonem. Přišli s tím, co všichni očekávali. Automobilová zábava jako ve starém Top Gearu, jen více rozhazovačná.
Trailer na nový The Grand Tour www.YouTube.com

Nový Grand Tour je možné sledovat v rámci služby Amazon Prime, kde ho sledovali diváci po celém světě. Nové série Top Gearu na BBC, které moderují Chris Evans, Sabine Schmitz a Chris Ramsey, nesou velikou kritiku všech fanoušků. Naopak nový Gran Tour sklízí samé pozitivní reakce. Je to přesně to, na co byli diváci zvyklí. Internetový formát umožňuje, že show může být delší a moderátoři si mohou dovolit vtipkovat na peprnějších úrovních oproti BBC.

První díl je spíše takový film o souboji „svaté trojice“ supersportů, Ferrari LaFerrari (James May), Porsche 918 (Richard Hammond), McLaren P1 (Jeremy Clarkson). I přes to, že toto srovnání zabralo skoro celý díl, je zábavné a rozhodně svou délkou nenudí. Určitě nejdou přehlédnout peníze, produkce je náročná. Už první díl nastavuje laťku velice vysoko. Byla to údajně nejdražší úvodní scéna v historii televizí (údajně stála přes 100 milionů korun) a je to vidět.

Show mohou diváci sledovat od prosince po celém světě, nyní funguje v USA, Velké Británii, Německu, Rakousku a Japonsku. Službu Amazon Prime si lze předplatit například na Amazon.co.uk i s českou platební kartou a poté sledovat epizody z archívu. Služba Prime od Amazonu vyjde měsíčně na šest liber, což je zhruba dvě stě korun českých.

Zobrazeno 2164 krát
Naposledy upraveno: ne., 27. listopad 2016 14:06
Pro psaní komentářů se přihlaste