so., 17. březen 2018 13:19

Velikonoční Flerjarmark předvede už v pátek mnoho originálního umění

Flerjarmark nabídne své originální ručnědělné výrobky Flerjarmark nabídne své originální ručnědělné výrobky Zdroj: www.fler.cz
Olomouc – Od pondělí 19. března do pátku 23. března bude v Olomouci probíhat každoroční tradiční Flerjarmark.

Velikonoční Flerjarmark se uskuteční v přízemí budovy Galerie Moritz v Olomouci, která bude za tímto účelem otevřená od 9 hodin ráno do 18 hodin večer. Návštěvnící se mohou těšit na originální výrobky, kraslice provedené všemožnými technikami, šperky, malované brože, oblečení, pletené i háčkované čepice, hedvábné šály, svíčky, filmovýrobky, kabelky, tašky, kožené doplňky, papírová přání, patchwork (výrobky sešívané ze záplat), dekorace do bytu, hračky a spoustu dalších ručně dělaných věcí.

Flerjarmark je událostí tzv. Fleru. Jedná se o obchodní místo, které umožňuje přihlášeným uživatelům nakupovat a prodávat nové umělecké a ručně vyráběné výrobky vytvořené samotnými prodávajícími. Zboží dodává prodej kreativního materiálu, nabídku tvořivých kurzů a postupů a vintage sortimentu (starobylé výrobky s uměleckou hodnotou). Na Fleru se tedy střetává nabídka s poptávkou tohoto uměleckého ručnědělného zboží. Součástí jejich práce je také podpora sociálních vztahů umělců a tvůrců díky on-line komunitním funkcím serveru (kluby, blogy, diskuse, kalendář, magazín aj.). Webové stránky Fleru však neslouží k bazarovému prodeji, kde se nabízí opotřebované a jiné než ručně dělané výrobky. Sortiment viděný na těchto stránkách musí obsahovat pouze duševní kreativní tvorbu autora, web sám o sobě nic nenabízí, slouží jen jako zprostředkovatel.

Nejedná se čistě jen o český internetový server, na Fleru se scházejí uživatelé ze všech koutů Evropy.

Velikonoční Flerjarmark je přístupný veřejnosti bez výběru vstupného.

Zatím nahlášení prodejci: Mazaný králíček, beat, blue Jane, dokdana, smrckova, belusi, PePi, Kobos , zuta, suzen, MARGO-ART, Lenkam111, mikakera, izabellart, severová, U Vodniček, Delphia.

Zobrazeno 1595 krát
Naposledy upraveno: po., 19. březen 2018 20:49
Pro psaní komentářů se přihlaste