čt., 15. leden 2026 00:32

Charlie Puth míří do Prahy a vstupenky jsou právě v prodeji

Charlie Puth Charlie Puth Zdroj: Zdroj: instagram.com - charlieputh

Praha - Fanoušci popu mají důvod k radosti – Charlie Puth představí své nové album Whatever’s Clever! na evropské části světového turné. Pražský koncert se blíží, prodej vstupenek byl právě spuštěn.

Charlie Puth patří mezi nejúspěšnější mladé zpěváky a producenty současné hudební scény. Svoji kariéru odstartoval na YouTube, kde si získal pozornost svými coververzemi i originálními skladbami, a rychle se propracoval do světového formátu. Hity jako We Don’t Talk Anymore, Attention nebo One Call Away mu vynesly nejen cenu Grammy, ale i miliony fanoušků po celém světě. Jeho hudba se vyznačuje chytlavými melodiemi, moderní produkcí a texty, které dokážou oslovit široké publikum.

Interpret vystoupí v Praze 28. července 2026 ve Forum Karlín. Brány budou otevřeny od 18:00 a samotný koncert začne v 19:30. Veřejný prodej vstupenek začíná 16. ledna 2026 přes Ticketportal.

Pražský koncert je součástí Whatever’s Clever! 2026 World Tour, která zahrnuje zastávky v Severní Americe, Evropě a Británii. Praha je jedním z mála evropských měst, kde Charlie vystoupí, což činí show vysoce očekávanou.

Turné slibuje kombinaci energických hitů, nových skladeb a propracovaného vizuálního pojetí – světla, projekce i interaktivní momenty s publikem dodávají koncertu živost a jedinečnou atmosféru.

Vizuální stránka koncertu je u Charlieho vždy silně propracovaná – scénografie, efekty a vizuál podporují celkový dojem a propojují hudbu s emocemi publika. Fanoušci tak nejsou jen pasivními diváky, ale součástí živé show, kde každý okamžik hraje roli. Tento koncert tedy není jen o poslechu oblíbených písní, ale o celkovém zážitku, který spojuje energii publika s uměleckým pojetím interpreta.

Zobrazeno 14 krát
Naposledy upraveno: so., 17. leden 2026 13:16
Pro psaní komentářů se přihlaste

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.