pá., 23. červen 2023 10:46

Izrael na Euru U21 vybojovala bod s favorizovaným Německem, Francouzi porazili Italy 2:1

Ilustrační fotografie Ilustrační fotografie Zdroj: Peter Glaser
Gruzi, Rumunsko - Němci, i přes oslabení Izraele v druhém poločase, které hrálo s deseti hráči, remizovali s Izraelem 1:1. Nevyužili ani výhodu dvou penalt. Ve vyrovnaném zápase Francie s Itálií vyhrála země galského kohouta. Vedení si 2:1 si udržela i když v závěru Francouzi hráli v deseti.

Německo : Izrael
Favorit zápasu na Izraelce tlačil, ti se však drželi a dostali se na chvíli i do vedení. Vyloučit se poté nechal Eden Kartsey. Ani to však Němcům nepomohlo ke třem bodům.
Druhá půle zůstala bezgólová a to i přes obrovskou šanci díky pokutovému kopu Němců, kteří však neproměnili i druhý pokutový kop. Stav zápasu tedy zůstal 1:1 a pro Izraelce to bylo malé vítězství.

Francie : Itálie
Francouzi otevřeli skóre už ve 23. minutě zápasu po patičce Arnauda Kalimuenda. Už do poločasu byl stav srovnaný díky fantastické přihrávce záložníka Sandra Tonaliho.
V 62. minutě poslal Francouze opět do vedení Bradley Barcola. Mladí kohouti stav zápasu udrželi i přes červenou kartu v 83. minutě.