so., 16. leden 2010 20:21

Sigma postupuje do čtvrtfinále Tipsport ligy.

V závěrečném utkání skupiny D v Brně s druholigovým Zlínem remizovali olomoučtí 3:3 a postoupili do středečního čtvrtfinále. Všechny góly padly až ve druhém poločase. Hned po změně stran se do zlínské branky trefil Navrátil. S tím nemohli zlíňané souhlasit a během pouhých pěti minut dvěma brankami stav otočili. Na 3:2 pro Olomouc zvyšovali po dalších pěti minutách hry Petr a Hořava, na 3:3 zachraňoval deset minut před závěrečným hvizdem zlínský Šmahaj. Bohužel se zápas neobešel bez zranění, po dvanácti minutách opouštěl hřiště olomoucký obránce Janotka, který si skluzem poranil nohu. Olomoucký trenér Zdeněk Psotka komentoval utkání takto : "Dostali jsme tři góly, které padly po našich hrubých chybách. Všechny bych označil jako vlastní. Dali jsme dnes šest gólů a málem jsme prohráli."