pá., 8. prosinec 2017 11:58

Fanoušci Jurského světa se dočkají pokračování. První trailer je na světě!

Jurský svět: Zánik říše Jurský svět: Zánik říše Zdroj: facebook.com/JurassicWorld
USA - Ještěři jsou zpět. Kolem půlnoci proniklo na svět video, které nás krátce uvádí do příběhu, jenž se film Jurský svět: Zánik říše chystá oživit. Snímek režiséra J.A. Bayona by měl obohatit česká kina v létě 21. června 2018.
{be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}remote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}remote}remote}remote}{be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}remote}remote}{be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}remote}{be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}{be/vn9mMeWcgoMremote}https://youtu.be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}remote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}remote}remote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}remote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}{/be/vn9mMeWcgoM{/be/vn9mMeWcgoMremote}remote}remote}remote}remote} Jurský svět: Zánik říše youtube.com/channel/UCq0OueAsdxH6b8nyAspwViw

 Je tomu více než dvacet let, kdy tragicky skončil sen excentrického milionáře Johna Hammonda, který chtěl na odlehlém ostrově vypěstovat Jurský park s živými exponáty. Po velice úspěšné rekonstrukci původního filmu s názvem Jurský svět (2015), který režíroval americký režisér Collin Trevorrow, se fanoušci dinosaurů mohou těšit na pokračování.

Očekávaný sequel Jurský svět: Zánik říše tentokrát hlavní hrdiny Chrise Pratta a Bryce Dallas Howard staví do situace, kdy bezprostřední nebezpečí nebudou představovat pouze dinosauři, ale nově také erupce sopky. Na scénu se rovněž vrací i Jeff Goldblum.

„Scenáristé Derek Connolly a Colin Trevorrow se inspirovali u postav spisovatele Michaela Crichtona a výkonným producentem filmu je i Steven Spielberg. Film Jurský svět: Zánik říše vystihuje slogan „staré postavy a nové příšery”, zase jde o akční sci-fi založenou na tricích,“ uvedl portál Novinky.cz.

https://youtu.be/vn9mMeWcgoM 

Zobrazeno 2085 krát
Naposledy upraveno: po., 11. prosinec 2017 11:05
Pro psaní komentářů se přihlaste