ZPRÁVY

Fanouškům britské kapely Radiohead se plní sen. Skupina totiž přijede vůbec poprvé koncertovat do České republiky. Konkrétně vystoupí 23. srpna pod širým nebem v areálu Výstaviště v pražských Holešovicích. Vstupenky si můžete pořídit už nyní, a to od 1090 Kč.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Napětí, show, psí atleti, neuvěřitelné kousky s létajícím talířem. Tuto neděli se na fotbalové hřiště sjede padesátka týmů ze tří evropských zemí na vůbec první závody hlavní sezony. Hlavním lákadlem je pro ně především Bryan Lamky, který se svou fenkou Tatianou dosáhl mnoha úspěchů i na Mistrovství světa a rozhodcovat přijede až z USA. Sekundovat mu budou zkušení rozhodčí z Německa a České republiky.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Jihlava - Šestadvacetiletý fotbalista Michal Vyskočil se v prvním startu v barvách FC Vysočina předvedl fantasticky. Dva jeho centry do vápna soupeře přetavili v souboji s Opavou spoluhráči v gólovou radost. Hned v dalším zápase si ale vykloubil loket a zranění mu vystavilo stop minimálně na měsíc.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
V obchodně-společenském centru Olomouc CITY bude celý příští týden věnován sportu, konkrétně tomu bojovému. Proběhne zde totiž výjimečná sportovní akce s názvem Týden bojovníků, kterou pořádá Český svaz thajského boxu. Na exhibici se představí přední čeští sportovci a pokusí se o nepřetržitý 24 hodinový turnaj, což by znamenalo zápis do české i světové Guinessovy knihy rekordů.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Velkou vodáckou akci nabídne o víkendu 18.-19. dubna řeka Moravice. Spolek vodáků Campanula chystá její otevření a první vodní sjezdy letošní sezóny. Akci ocení jak profesionálové, tak i začátečníci, pro které je určen dolní tok.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Pod záštitou České asociace studentů psychologie proběhne na konci března v prostorách Uměleckého centra UP Olomouc VI. ročník celostátní konference „Sex… o nás, vás i vás“. Konference bude zaměřena na téma sexuality z pohledu oboru psychologie, sociologie, sexuologie, ale například i práva.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Dne 6. 11. měli studenti UP příležitost zúčastnit se ve Freskovém sále na Katedře žurnalistiky přednášky Štěpána Woldeho, marketingového ředitele firmy ARBOmedia.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
V rámci cyklu přednášek Média dnes proběhlo v úterý 20. 11. setkání s prof. Stanislavem Hubíkem, CSc., který před studenty vystoupil s výkladem na téma Média a rychlost. Navázal tak na řadu přednášek, které proběhly na Katedře žurnalistiky UP v minulých týdnech. Avšak oproti prakticky zaměřeným odborníkům z mediální sféry, nastínil filozof a sociolog S. Hubík problém mediace z teoretického hlediska.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Leden 2018 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace