ZPRÁVY

Okolí hradu Bouzov bude v nejbližší době možné shlédnout i z jiné perspektivy. Soukromí investor David Kostruh, ředitel společnosti Panství Morava, se rozhodl postavit novou rozhlednu na vrchu Bakule u Bouzova.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Necelé dva týdny před Vánoci vrcholí boj o zákazníky mezi jednotlivými obchodními centry v Olomouci. Jelikož lidé se dle nejrůznějších průzkumů i v době krize nechtějí nijak omezovat a za letošní Vánoce utratí přibližně stejně jako před rokem, snaží se každý obchodník na poslední chvíli získat pro sebe co nejvíce zákazníků.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Síť multikin CineStar rozpoutala od 10. prosince předvánoční filmánii. Na všechny filmy, které nejdou v 3D projekci, si až do 16. prosince můžete zajít za 50 kč. Za tuto takřka lidovou cenu můžete shlédnout například nový český snímek Tomáše Mašína - 3 sezóny v pekle – případně katastrofický thriller o zkáze e světa - 2012. Pro filmové nadšence je připraveno dalších 12 snímků, jak zahraniční, tak české tvorby.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Během včerejší noci se zhroutil ISIC systém ve všech kolejních bufetech.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Přijďme všichni společně v sobotu 19. prosince pomoci nazdobit vánoční stromeček pro zvířátka z Olomoucké zoo. V areálu Zoo Olomouc bude tato akce probíhat od 10 hodin a je to další část Vánočního programu, který v zoo probíhá od 5.prosince 2009 až do 3.ledna 2010.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Od začátku prosince si můžeme v Arcidiecézním muzeu v rámci výstavy "Jindřich Zdík (1126-1150) / Olomoucký biskup uprostřed Evropy" prohlédnout čtyři nově vystavené historické archiválie.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Mezi obcemi Věrovany a Citov dnes odpoledne zemřela devětadvacetiletá žena. Její čtyřletá dcera byla převezena do olomoucké fakultní nemocnice. Podle policie řidička nezvládla automobil , vyjela mimo silnici a narazila do betonového sloupku. Ten vůz odmrštil do stromu. Mladá žena svým zraněním na místě podlehla.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Olomoucký dopravní podnik zahájí již tuto neděli zkušební provoz. Autobusy se vrátí do původních stanovišť v těsné blízkosti tramvajovým zastávkám. Toto je umožněno hlavně kvůli tomu, že se stavební firmě podařilo s předstihem dokončit všechny hrubé práce. V příštím roce tedy zbývá dodělat již jen drobné úpravy, jako je osazení mobiliáře či úprava zeleně.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
V noci ze čtvrtka na pátek byl operačnímu středisku Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje nahlášen požár jednoho z vánočních stánků na Horním náměstí v Olomouci. Jednalo se o stánek s punčem. Příčinou požáru byl zapnutý propan-butanový vařič se zbytkem punče, který zřejmě prodejci zapomněli vypnout. Případ byl předán Policii ČR.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)
Ačkoliv mělo být zahájeno bruslení na venkovní ledové ploše před Korunní pevnůstkou již dnes, bruslaři si budou muset ještě den počkat.
Zveřejněno v: ZPRÁVY
Napsal(a)

Poslední články

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

Články podle data

« Červenec 2018 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jsme na Facebooku

O portálu

Zpravodajsko-publicistický portál Pres.UPmedia.cz je cvičným médiem, prostorem pro tvorbu studentů oboru Žurnalistika na Katedře mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Vznikl (ještě jako bezejmenný projekt) na konci roku 2007 s úkolem nabídnout studentům platformu pro veřejné publikování jejich žurnalistické... číst dál

2015 © Pres.UPmedia.cz - Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci | Joomla SEF URLs by Artio | webmaster: petben.cz

Přihlášení nebo Registrace