Adéla Kaisrlíková

Adéla Kaisrlíková

Česká republika - Podzimní potravinová sbírka proběhla v polovině listopadu a byla úspěšnější, než ta jarní. Potraviny a drogerie putují do skladů a budou rozděleny mezi potřebné. Lidé mohou i po skončení sbírky v obchodech přispívat online do 22. listopadu.
Ostrava - Organizátoři festivalu Beats for Love slibují nejnabitější line up v historii. Vystoupí nejpopulárnější DJ světa Armin van Buuren. Vstupenky na festival, který se uskuteční od 1. do 4. července, jsou stále k zakoupení.
Na začátku měla Viktorie být jen výpomoc a zahrát part not, nyní je v orchestru přes pět let. „Celý point si myslím spočívá v tom, že chceme ukázat, že hudba symfonického orchestru není jen o klasice," říká Viktorie o odlišnosti Police Symphony Orchestra od jiných orchestrů.
čt., 28. duben 2022 15:48

Ceny Anděl Coca-Cola 2021

Praha- Cenu Anděl si odnesla Ewa Farná, Smack nebo kapela Mirai. Martin Mikyska se ujal moderování večera. Diváci si připomněli Davida Stypkého a Miro Žbirku.
Kvůli pandemii musel být festival Rock for People posunut, line up se kvůli změně data musel změnit, hlavní Green Day však zůstávají. Zájemci by si ale měli s koupí vstupenek pospíšit, jelikož rychle mizí.
Olomouc - Originální nápadité šperky, oděvy či kosmetika, to vše přinesl Mint Market do Olomouce. V Olomouci se jednalo o šestý ročník.
Špindlerův Mlýn - Po pěti letech nejslavnější český skiareál opět přivítal závodníky z celého světa. Kvůli nepříznivému počasí byl závod posunut. O bezchybnou sjezdovku se postarali rolbaři z Česka i Rakouska. Předvedli se i domácí jezdci Kuba Hroneš a Kristian Salač. První místo si odvezl Tiarn Collins.
První slope-stylový závod této sezóny překvapil všechny nadšence tohoto sportu. Stubai si připravil na tento víkend dokonalé počasí. Bohužel došlo i na zranění a zasahoval vrtulník. S radostí z výhry nakonec odchází Birk Ruud a za kategorii žen se zlatou medailí může pyšnit Kelly Sildaru.
Filmové drama režiséra Ridleyho Scotta přichází do kin 25. listopadu, hvězdně obsazené drama, které se natáčelo v Itálii, se stáva nejnavštěvovanějším filmem tohoto víkendu. Spáchaná vražda slavného italského podnikatele, drama a peníze, to vše převládá v tomto snímku. Na webu ČSFD se objevují různé odezvy.