čt., 2. prosinec 2021 18:24

Na filmová plátna zamířil nový trhák nesoucí název House of Gucci.

House of Gucci House of Gucci Zdroj: wikipedia
Filmové drama režiséra Ridleyho Scotta přichází do kin 25. listopadu, hvězdně obsazené drama, které se natáčelo v Itálii, se stáva nejnavštěvovanějším filmem tohoto víkendu. Spáchaná vražda slavného italského podnikatele, drama a peníze, to vše převládá v tomto snímku. Na webu ČSFD se objevují různé odezvy.

House of Gucci, do češtiny přeloženo jako Klan Gucci, se na filmových plátnech českých kin objevil minulý čtvrtek, v USA vyšel již o den dříve. Tento víkend se jedná o nejnavštěvovanější film českých kin, přesněji na film dorazilo o víkendu 21 688 diváků.

Natáčení tohoto filmu začíná 21. února 2021, končí v květnu téhož roku. Snímky se natáčí na několika místech v Itálii.

Toto drama pojedává o vraždě Maurizia Gucciho, dopadu bohatství na rodinné vztahy i o aférách a podvodech v domě módy. Herecké výkony jsou perfektní, hlavní role obsazují například Lady Gaga, která dokonale ztvárnila Patriziu Reggiani, Adam Driver jakožto Maurizio Gucci, nebo Al Pacino, který se vžil do role Aldo Gucciho. Pýchou tohoto filmu může být i skvěle vybraná hudba, která doplňuje děj o vtipnost a napětí. Film je inspirovaný reálnou vraždou, kterou si objednala bývalá manželka Maurizia v roce 1955.Na webu ČSFD získává tento film 75 %, najdeme zde mnoho recenzí, většina se pohybuje okolo čtyř hvězd.

Dle mého názoru by měl mít film pět hvězd od každého diváka. Ani na chvíli jsem od filmu neztratila pozornost, úplně mě vtáhl do děje. Nejvíce se mi líbila scéna, kde Lady Gaga jakožto Patrizia říká "Father, Son and House of Gucci", celkově se dokázala naplno vžít do role bestie a a dokonale postavu ztvárnila. Pokud nevíte, co s volným víkendem, určitě doporučuji zajít na tento film. 

Zobrazeno 156 krát
Naposledy upraveno: čt., 2. prosinec 2021 19:06
Pro psaní komentářů se přihlaste