st., 25. říjen 2017 21:51

Ben Cristovao vystoupí v olomouckém U-klubu

Ben Cristovao Ben Cristovao Zdroj: ww.facebook.com - Ben Cristovao official
Olomouc - Zpěvák a tanečník Ben Cristovao právě vyjíždí na své podzimní turné s názvem Poslední tour. Vystoupí v několika českých městech a výjimkou nebude ani Olomouc, ve které se zastaví už 3. listopadu a zazpívá v oblíbeném U-klubu. Koncert začne v osm hodin večer.

 

Zpěvák letos v červnu vydal své nové EP o pěti písních. V říjnu ho však obohatí o další písně. Nové skladby se rozhodl představit naživo na své tour Poslední. Ben celou tour už odstartoval na začátku měsíce září a jako první zazpíval na koncertu ve Žlutých lázních. Open air akce se zúčastnilo okolo 400 lidí. Další zastávkou budou 28.10 České Budějovice, následně bude jeho cesta pokračovat do Brna a poté do Olomouce. Tour bude trvat až do poloviny měsíce prosince, a zpěvák tak stihne vystoupit celkem v deseti městech. Koncertů však bude jedenáct, protože v Brně Cristovao vystoupí dvakrát. Na EP s názvem Poslední se objevují skladby Poslední, Program, Nejlepší, Výhled a Nohy, na které se fanoušci na koncertech mohou těšit. Uslyší však i starší známé skladby.

Že je o Bena velký zájem dokazuje už jen to, že vstupenky na jeho první čtyři koncerty jsou už beznadějně vyprodané a fanoušci, kteří si svůj ticket na koncert ulovit nestihli, už jen marně doufají, že se pro ně ještě na poslední chvíli nějaký uvolní. Facebookové události se tak každý den zaplňují příspěvky s žádostmi o koupi lístků. Avšak u koncertu v Olomouci se není čemu divit. Prostory olomouckého U-klubu nejsou příliš velké a tomu organizátoři museli přizpůsobit i počet vstupenek.

Ben Cristovao se za letošní rok může pochlubit několik úspěchy. Za zmínku spojí například ocenění Nejstreamovanější skladba roku 2016. Toto ocenění dostal za song ASIO, který má aktuálně na serveru Youtube přes deset miliónů zhlédnutí. Časopis Forbes ho zase zařadil do sedmičky nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích. Navíc je stále aktivním ambasadorem projektu Seznam se bezpečně, ve kterém se věnuje také problematice netolismu, tedy chorobné závislosti na komunikačních technologiích. Na toto téma navazuje také jeden z jeho nových songů, a to Program.

Zobrazeno 2684 krát
Naposledy upraveno: pá., 27. říjen 2017 20:02
Pro psaní komentářů se přihlaste