út., 1. prosinec 2015 05:31

Chrápání čeká tvrdý budíček

Celé generace mužů v naší rodině chrápe, ani já nejsem výjimkou. Neplatilo to u mne, dokud jsem byl ještě adolescentní výrůstek s chmýřím na obličeji a naivně jsem si tehdy myslel, že se mi možná tato zkáza rodu Galuszků vyhne. Opak byl ale pravdou. I mne dohnalo prokletí dutin. Jako by se rozhodly, že během mé spánkové fáze celému světu oznámí, že nejsem mrtvý, ale doopravdy jen spím.
Silent Partner Silent Partner

Zprvu jsem rušil jen sousedy v bytech přes chodbu. Když mě ale o půlnoci začala budit rozsvěcující se okna v paneláku naproti přes dvorek, řekl jsem si, že je něco špatně. Pohltily mě heretické metody naplněné čirým zoufalstvím, které měly za cíl jenom jediné - ukončit strasti mého nočního (ne)života. Vyzkoušel jsem si na záda přilepit tenisový míček, abych v této poloze nespal. Dosáhl jsem však jenom naprosto dokonalé epilace nadbederní oblasti. Když jsem se pak málem udusil vdechnutou páskou, která mi zprvu překrývala ústa, přišel na řadu mocný internet a jeho rady. Tam je ostatně všechno. A světě div se...
Na trh by měla v nejbližších dnech přijít věcička s názvem Silent Partner, která údajně dokáže chrápání ztlumit na minimum. Hned mě napadlo, že takových ranhojičských nesmyslů jsem viděl v soboru ráno v teleshoppingu už tisíce. Ale tohle je nakonec v něčem přeci jen jiné. Gadget ve tvaru písmene V si spáč posadí na nos podobně jako brýle a zapne jej. Přístroj pak dokáže vycítit zvukové vlny chrápání a vyslat v protisměru vlny o stejné frekvenci. Těm, kteří dávali ve fyzice pozor, je jasné, že jeden zvuk vyruší druhý a výsledkem je tak blahodárné ticho. Více se o Silent Partner dozvíte ve videu níže.
Svítá snad nám chrápajícím naděje na klidnou noc bez kopanců a protestů lidí, žijících v nejbližších sto kilometrech? Nezbývá, než jen doufat!

Zobrazeno 1962 krát
Naposledy upraveno: ne., 25. únor 2024 22:57
Pro psaní komentářů se přihlaste