út., 20. prosinec 2022 15:36

Fabulace Jana Špačka, neotřelý koncept politických rozhovorů

Jan Špaček Jan Špaček Zdroj: YT: Fabulace Jana Špačka
Youtuber Jan Špaček se ve svém pořadu snaží uvést politiky do rozpaků. Svým nevinně trapným chováním baví nejen tisíce diváků ale i hosty, kteří mnohdy nevědí, jak reagovat.

Jan Špaček, youtuber a majitel kanálu Fabulace Jana Špačka vydal v září loňského roku první video. Rozhovor s Robertem Šlachtou, který se tou dobou ucházel o post poslance, vzbudil u diváků ohlas. Stydlivé, mnohdy trapné chování, které ve vás vyvolá smích je v rozhovorech s politiky netradičním. Ti sami někdy nevědí, jak reagovat a prozradí na sebe i to, co by normálně nepřiznali. Například v jednom z posledních rozhovorů se Špaček ptal prezidentského kandidáta Marka Hilšera, jestli sleduje porno, odpověď byla rozpačitá, ale každý si význam přebral. Dnes mají videa Fabulace Jana Špačka statisíce zhlédnutí.

Vyjít si s prezidentským kandidátem Petrem Pavlem na Lysou Horu a ptát se ho, kdy si rád dává tatranku, objímat stromy s poslankyní Alenou Schillerovou nebo strávit 3 hodiny v karavanu s Andrejem Babišem, který ihned nabídne tykání. Taková je náplň videí Jana Špačka, který rozhodně nezná hranici studu.

Jaká je podstata videí? Ač záměr nepůsobí prvoplánově, je z vystupování jasný. Dostat politiky tam, kde to neznají, dostat je mimo jejich komfortní zónu, dostat je do rozpaků a v takových situacích získat odpovědi na otázky, které sice nejsou vždy úplně světoborné, ale k pobavení poslouží.

Zobrazeno 407 krát
Naposledy upraveno: čt., 22. prosinec 2022 20:13

Související články

GLOSA: Svatý Babiš v Prezidentském duelu
GLOSA: Svatý Babiš v Prezidentském duelu
  ne., 22. leden 2023 22:38
V Česku přibývá trans dětí
V Česku přibývá trans dětí
  čt., 19. leden 2023 22:31
Kauza Tate
Kauza Tate
  so., 21. leden 2023 10:22
Pro psaní komentářů se přihlaste