Vojtěch Pýcha

Vojtěch Pýcha

Posilovna, činky, lavičky, zrcadla, jednoduchá i sofistikovaná zařízení na drcení bicáků a tricáků. Po jedné z mnoha dokončených sérií sedím na lavici. Dívám se kolem sebe a skrz odkrvený mozek přemýšlím o životě, jak to v posilovně dělávám, když čekám, než mi pípnou stopky a budu pokračovat ve cvičení.
ne., 7. květen 2023 21:26

Souboj Tiktokerů o český hokej

Měsíce vzájemných sporů skrz sociální sítě vygradovaly v souboj na ledě. Kritik českého hokeje Nicholas Lang a obhájce Vladislav Houška se obklopili svými týmy a poměřili síly „protekčních“ hráčů a těch, kteří se nedokázali na českém rybníčku uchytit.
Vatikán - Ve svém projevu Městu a světu Papež vyzval k utišení zbraní ve všech koutech světa. ,,Dnešní doba trpí hladomorem míru” řekl. V poselství také vyzval lidi, aby se oprostili od břemen moci, pýchy, bohatství a pokrytectví
Youtuber Jan Špaček se ve svém pořadu snaží uvést politiky do rozpaků. Svým nevinně trapným chováním baví nejen tisíce diváků ale i hosty, kteří mnohdy nevědí, jak reagovat.
USA - V lednu 2021 stoupenci exprezidenta Donalda Trumpa násilně vtrhli do Kapitolu po tom, kdy Trump zpochybnil výsledky prohraných voleb. Po měsících prošetřování došel výbor Kongresu USA k doporučení obžaloby Donalda Trumpa. Čelí obvinění ze čtyř zločinů.
Na konci letošního roku se měl uskutečnit dlouho očekávaný titulový MMA zápas mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem. Vémola kvůli těžkému zánětu v těle do zápasu nenastoupí a Kincl se tak utká z dosud neznámým protivníkem.
Chtěl být investigativním novinářem, ale peníze ho nakonec zlákaly pro práci v bulváru. Jako šéfredaktor prošel několika redakcemi. ,,Média, kde jsem byl já, byly úspěšný, Spy krachnul rok po mým odchodu” říká Novotný. Dnes dělá starostu městské části Řeporyje. Podle svých slov toho mají komunální politik a novinář mnoho společného.
Čtyřiadvacetiletý Michael Jackson trpěl stigmatem černé pleti. To mu nezabránilo stát se jedním z nejlepších zpěváků světa a 30. listopadu 1982 vydat Thriller, nejprodávanější desku v historii hudby.
Atlantik - Před 110 lety narazil Titanic do ledovce. Havárie nese na 1500 obětí. Za neštěstí takového rozměru mohlo 7 chybných kroků.
Praha - Miliardář a někdejší poslanec Tomáš Březina ve středu 13. dubna ohlásil kandidaturu na prezidenta. Chce sesbírat 50 tisíc petičních podpisů. Je přesvědčený, že dokáže nasměrovat Česko správným směrem pomocí své síly a schopností.
Strana 1 z 2