ne., 16. duben 2017 17:05

Leoš Mareš uspořádá svůj první koncert v Karlíně

Leoš Mareš Leoš Mareš Zdroj: www.forumkarlin.cz
Praha - Moderatorská hvězda uspořádá ve čtvrtek 27. dubna od 19 do 21 hodin ve Forum Karlín svůj první koncert. Je to poprvé kdy bude v Karlíně vystupovat jako zpěvák a ne jako moderátor. Koncert se uskuteční v den jeho narozenin. Vstupenky se pohybují od 990 až do 9 990 korun, k dispozici jsou na ticketstream.cz. Na koncertě vystoupí spoustu slavných osobností a jedním z nich bude i Pavel Callta.

 Leoš Mareš moderator a zpěvák, který tento rok oslaví svých 40 let velkolepým koncertem. Mareš od roku 1998 uvádí Ranní show Evropy 2 s Patrikem Hezouckým. Dále moderoval  Česko Slovesnkou Superstar, Big Brother, hitparádu Eso, nedávno vystřídal Marina Dejdara z poroty  v Česko Slovesnko má talent. V roce 2015 vystoupil s Kararínou Štumpfovou v soutěži StarDance.

Jako zpevák vydal pět desek, jeho první deskou byla Tři slova, kterou vydal v roce 2001. Jeho první singl z desky Lži jsou jako déšt, získal obrovský úspěch na české scéně. Následovalo druhé album, s pilotním singlem Minuty se vlečou, který obládl hitparádu Evropy 2. Třetí album s názvem Nejlepší nápad vydal Mareš v roce 2003, nazpíval duet  Nejlepší nápad s Terezou Kerdlovou, podle písně pak pojmenoval celé album. 

 Nedávno si zazpíval s Pavlem Calltou v singlu Píšem si svůj sen, kde se právě Leoš zmiňuje o svém prvním koncertu v Karlíně. Oba zpěváci zvou fanoušky na velkolepé vystoupení. Song vydali 12. března tohoto roku na Youtube a video má už přes dva miliony shlédnutí.

Zobrazeno 2170 krát
Naposledy upraveno: po., 17. duben 2017 08:25
Pro psaní komentářů se přihlaste