so., 28. listopad 2015 23:19

Czech Blog Awards: Teri Blitzen vítězství neobhájila, poprvé si ceny odnesli i muži

Vítězové letošních Czech Blog Awards Vítězové letošních Czech Blog Awards Zdroj: imedium.cz
Praha - Pražské divadlo Karlín hostilo 24. listopadu opět po roce předávání cen ankety Czech Blog Awards. Ocenění si odnesli nejúspěšnější blogeři a blogerky z celé České republiky. Došlo i na nečekaná vítězství. 

V letošním třetím ročníku soutěžily blogerky v kategoriích Fashoin, Beauty, Food, Life, Objev a Videoblogerka roku. Poprvé se letos vyhlásily i pánské kategorie - Videobloger roku a Bloger roku. Přestože blogerů a blogerek rok od roku přibývá, necítí mezi sebou rivalitu a mnohdy jsou dobrými přáteli.

V průběhu večera se na pódiu vystřídala i řada celebrit. Galavečerem provázel moderátor Evropy 2 Ondřej Vodný. Ceny vítězům předali Libor Bouček, Patrik Hezucký, Ondřej Slanina z pořadu Kluci v akci nebo stále populárnější Ondřej Sokol. Hudebním vystoupením přispěli Ondřej Brzobohatý, Atmo music nebo Johny Machette.

Každý rok se na českém internetu zrodí spousta nových blogerských talentů, přesto některé stálice mezi blogerkami obhájily svá loňská vítězství. Patří mezi ně i Nicole, vítězka kategorie Fashion a Lucie se svým blogem A Cup Of Style, které vyhrály už potřetí. Další dobře známou autorkou je vítězka kategorie Beauty Petra, píšící blog Petra Lovely Hair. V kategorii Life si prvenství udežela blogerka Tereza in Oslo. Kategorii Cosmo objev roku i přes velkou konkurenci ovládla Kačka s blogem My cooking diary. Videoblogerkou roku se letos překvapivě nestala Teri Blitzen ale Nicol se svým YouTube kanálem Shopaholic Nicol.

Mezi muži letos fanoušci vybírali své favority poprvé. V kategorii Videobloger roku zvítězil Petr Lexa alias Hoggy, mimo jiné zpěvák populární české hudební skupiny Slza. Blogerem roku se stal Dominik, který píše o trampotách se svým synem Čeňkem na blogu s názvem Deníček moderního fotra.

Zobrazeno 2038 krát
Naposledy upraveno: ne., 29. listopad 2015 19:33
Pro psaní komentářů se přihlaste