ne., 16. duben 2017 22:35

Robbie Williams vystoupí v Praze

Robbie Williams Robbie Williams Zdroj: Plus.google.com
Robbie oznámil koncertní plány k jeho Evropskému turné, na kterém spolu s dalšími vyjímečnými hosty, Erasure, předvedou svou show pod širým nebem. Turné oznámil na tiskové konferenci v Londýně, jedná se o dvacet devět vystoupení v osmnácti zemích. Turné odstartuje 2. června 2017 v Etihad Stadium v Manchesteru. Legendární hvězda zavítá i do Prahy, a to 19. srpna 2017 v 17:00, koncert se uskuteční na letišti Praha Letňany. Lístky na koncert jsou k dispozici na www.ticketpro.cz a cena se pohybuje od 1590 korun.

Robbie Williams je anglický zpěvák, skladatel popové hudby, zkusil si swingovou či taneční roli. Svou kariéru odstartoval v roce 1990 s kapelou Take That, kde působil jako tanečník. O pět let později kapelu opustil a vydal se na dráhu sólo zpěváka. Píseň Angels vydal v roce 1997, od té doby vydal mnoho úspěšných alb včetně Greatest Hits. V současnosti je nazýván novým králem popu. Mezi jeho další známé skladby patří Feel, Rock DJ, She's The One či Bodies.

Brit je jedním z nejúspěšnejších zpěváků. V současnosti žije ve své domovině. Jeho prvním albem byl Life thru a Lens, který vydal v roce 1997, jeho zatím posledním albem je The Heavy Entertainment Show, z lonškého roku. Za svou kariéru prodal více než šedesát milionů alb, získal celkem sedmnáct cen Brit Awards, zapsal se do Guinessovy knihy rekordů, kdy během jediného dne prodal víc než 1,6 milionů lístků na jeho turné. A také je držitelem několika cen MTV.

 

Zobrazeno 3158 krát
Naposledy upraveno: pá., 21. duben 2017 22:54
Pro psaní komentářů se přihlaste