pá., 24. listopad 2023 16:55

Klidný spánek je pasé. Hororový cirkus zažehne strach i v těch nejodvážnějších povahách

Cirkus Ohana: Poslední Nádech Cirkus Ohana: Poslední Nádech Zdroj: Instagram: OhanaHororCirkus
Praha – Hororový cirkus Ohana se opět vrací do Prahy se zbrusu novou show s názvem Poslední nádech, jež vyvolá husí kůži snad každému. Program je zaměřen na postapokalyptické lidstvo, jeho přežívání a celkovou sílu lidské morálky. Možnost navštívit cirkus máte do 3. 12. v Krči, hned naproti Thomayerově nemocnici.

V letošním roce  přišel hororový cirkus se zcela novým vystoupením s názvem Poslední Nádech. „Poslední Nádech je plný symbolů problematiky lidstva v postapokalypse, diváky přenese do momentu katastrofy lidstva a boje o přežití. Střídat se bude morálka a snaha ukořistit pro sebe prostředky přežití mezi novými znetvořenými bytostmi, nicméně v závěru diváci pochopí, co je nejdůležitější," tak zní upoutávka na jejich oficiálních webových stránkách. Během tohoto vystoupení pocítí strach i silnější povahy, nechybí totiž děsivý klaun Špína s jeho sprostým kolegou Hugem, krvavé jeptišky, morové masky, polonahé akrobatky ani punkoví žongléři.

Cirkus Ohana je prvním cirkusem v České republice s nápadem na hororovou tématiku. Byl založen v roce 2017 a společně ho vedou Marcela Joo ze slavné cirkusové rodiny Joových s jejím přítelem Robertem Mukenšnáblem. Ambiciózní dvojice se spojila s Matějem Břešťákem a vytvořili úplně jiný český cirkus. Začali výpravnými vystoupeními se zvířaty z Polska a České republiky a pak přišli s nápadem na první hororový cirkus: Ohana Horror Circus, který měl u publika fenomenální úspěch. V současné době celý kolektiv Cirkusu Ohana pořádá pouze večerní představení v hororovém stylu od desíti let a také drsné stand-up comedy show s nádechem vulgárnosti a umělecké zábavy. Nevystupují zde dokonce ani žádná zvířata a vůbec se tedy nejedná o tradiční cirkus.

Po červnové návštěvě Jižních Čech nakonec cirkus zamířil do Prahy. Poslední šance pro navštívení tohoto děsivého představení ještě v letošním roce je právě teď až do 3. 12. v Praze 4 - Krč, naproti Thomayerově nemocnici. Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketportal.

Zobrazeno 232 krát
Naposledy upraveno: pá., 24. listopad 2023 19:18
Pro psaní komentářů se přihlaste