Jana Hroncová

Jana Hroncová

Česká republika - Televizní obrazovky se od 14. října znovu roztančí. Po roční pauze se v programu veřejnoprávní televize objeví diváky opěvované StarDance. Kdo bude ve 12. sérii soutěžního pořadu, kde hvězdy tančí, účinkovat a co se oproti předešlým ročníkům změní?
Týdenní přehled novinek z české politické scény, vhled za oponu nablýskané Poslanecké sněmovny i Senátu, drby a vlastní zkušenosti, jak s jednotlivými politiky, tak ze sjezdů stran. Lucie Stuchlíková a Václav Dolejší ve svém podcastu Vlevo dole dávají české politice lidštější a pro posluchače pochopitelnější tvář.
Česká televize upustila od koreknosti a vypustila do světa seriál Dobré ráno, Brno! A tak divák může na veřejnoprávní televizi ve hlavním vysílacím čase sledovat penisy, výkaly, úžívání drog a u toho si ještě rozšířit svůj slovník vulgarismů.
út., 11. duben 2023 13:31

Nový babybox ve Šternberku

Šestý babybox v Olomouckém kraji funguje od 29. března ve šternberské nemocnici. Schránka, do které mohou rodiče v tíživé situaci odložit své novorození dítě se nachází u zadního vjezdu do Nemocnice AGEL Šternberk.
První velké biatlonové boom, které se do Česka dostalo spolu s úspěchy Gabriely Soukalové a Ondřeje Moravce, už vzala voda. I tak ale tento zimní sport své věrné příznivce má. Na mistrovství světa v německém Oberhofu však biatlonisté ukázali, že český biatlon má nadějnou budoucnost.
Boří své vlastní rekordy a překračují hranice českého rapového rybníčku. „Tady už nejsou rapstars. Všichni, co dělají rap na nějaké úrovni a jsou poslouchaní, jsou už popstars,“ popisuje Calin Panfili. Ikonické tváře českého rapu se spojily a společně vydaly nové album Roadtrip.
Po šesti letech se znovu objevila na scéně a k tomu využila finále Super Bowlu. Více než o samotném zápase se nyní mluví o jejím druhém těhotenství a návratu k umělecké kariéře. „Proč hráli fotbal na Rihanině baby shower?,“ ptají se její fanoušci.