Tomáš Kolátor

Tomáš Kolátor

Pracovitý, milý a věčně usmívající se chlapík. Přesně tak by se dal charakterizovat sportovní reportér Radiožurnálu Jan Kodet. V rozhovoru prozradil, co jeho práce obnáší, jaké postupy se v rádiu používají a jaké je to být učitel a novinář zároveň.
V letošní sezóně naskočil na ledovou plochu rekordní počet gólmanů z České republiky. Více než pět českých brankářů se naposledy do NHL zapojilo v ročníku 2003–2004. Tehdy ještě hrál za Red Wings Dominik Hašek a svatyni Los Angeles strážil Roman Čechmánek. Pojďme se podívat na budoucí a současné brankářské talenty z Čech.
Barbora Lichevníková se věnuje gymnastice 13 let. Mimo jiné je také trenérkou Gloxi clubu TJ Sokol Bedřichov v Jihlavě. I pro ni a její kolegyně byla současná situace skokem do neznáma. Trenérky si musely najít nový způsob, jak děti efektivně motivovat k pohybovým aktivitám. Nejnáročnější je udržet jejich pozornost.
Paříž - V nedělním utkání francouzské ligy mezi PSG a Nantes trenér pařížského celku nečekaně odvolal záložníka Ángela Di Maríu. Důvodem byla loupež a násilné držení rodiny argentinského fotbalisty. V poslední době přitom Di Maria není jediný, kdo byl nepříjemně překvapen. Fenomén vykrádání domů hvězdných fotbalistů se stává mezi zloději čím dál více populárním.
Mistroství světa juniorů v hokeji je za námi a diváci se rozhodně měli na co dívat. Oslnivá jízda Kanady, nečekaný obrat finské kavalérie a houževnatí Němci. Přesně tyto příběhy psala edmontonská bublina, která se na dvanáct dní stala domovem mezinárodního hokeje.
Díky koronavirové situaci se fanouškům českého hokeje naskytl pohled na hráče, kteří za normálních okolností hrají v zámoří. Nejistá sezóna NHL totiž začne nejdříve 1. ledna, a to ještě s velkým otazníkem. Hráči jako Zadina nebo Hronek se proto rozhodli pro přípravu v České republice. Nejsou ale jediní, kteří tak učinili. Kdo ještě působí v extralize a jak se jim daří?
Devětatřicetiletý fotbalový útočník Zlatan Ibrahimovič během 24 zápasů italské Serie A dokázal rozvlnit síť soupeře celkem 20krát. Fotbalovému světu tak dokazuje, že rozhodně nepatří do starého železa.