Toto slovo označuje jeden z japonských estetických principů, který nachází krásu v jednoduchosti a nedokonalosti, hledá bohatství ducha a čistotu skrývající se za zdánlivě hrubým zevnějškem. Ovšem návštěvníci se rozhodně nemusí bát holých zdí a nevlídného proostředí. Ve třech místnostech v arabském, japonském a čínském stylu je nabízeno přibližně 35 míst k sezení na polštářích na dvou pódiích, či na židlích u několika stolečků.
Co se nabídky čajů týče, asi zpočátku nebudeme příliš překvapen. Zatím není nijak široká, ovšem brzy by měla být obohacena o čerstvou sklizeň z indického údolí Darjeeling, a další čaje by měly následovat. Překvapivější je nabídka jídel – oproti běžnému sortimentu čajoven, jako je kuskus a pita, je obohacena o sushi a japonskou polévku miso. Leckoho v nápojovém lístku překvapí alkoholické nápoje, které v čajovnách nebývají příliš běžné, konkrétně např. sake, ume, kagor, či „čajovica“. K čajovně je přidružen i obchůdek s orientálním zbožím, najdeme zde vonné tyčinky, keramiku, kaligrafie, asijské potraviny, aj.
Od 20. dubna bude čajovna hostit výstavu Yibaiovy čínské kaligrafie, která bude posléze nabídnuta k prodeji. Do budoucna jsou plánovaná pravidelná vystoupení tanečnic ze studia orientálních tanců Aysun, ve spolupráci s Konfuciovou akademií se zde budou konat nejrůznější cestovatelské přednášky, přednášky o asijské kuchyni a mnoho dalšího.