Matěj Vrba

Matěj Vrba

Teplice - Celý objekt teplické nemocnice prochází poslední dobou rozsáhlou revitalizací. Nejzásadnější změnou je zcela nová budova pavilonu s operačními sály. V areálu vzniká také nové parkoviště pro návštěvníky i pro personál. 
Teplice - I v době světové pandemie myslí zastupitelé na zelenější budoucnost. Na začátku dubna pořídilo město pět dalších trolejbusů na bateriový pohon.
Ústecký kraj - Už čtvrtým týdnem jezdí cestující integrovanými linkami zadarmo. Doprava Ústeckého kraje (DÚK) totiž z hygienických důvodů zakázala prodej jízdenek u řidičů. Většina linek jezdí pouze v prázdninovém režimu.
Teplice – Tělocvična na Letné slouží svým účelům více než sto let. Nyní se zdá, že by objekt mohl mít v budoucnu problémy se statikou.
Poslední pravidelný spoj vyjel na dráhu, která svůj název získala díky kozám, které se kolem ní často pásly v roce 2007. Od té doby kraj žádnou dopravu pro tuto trať neobjednal. Nyní se zdá, že by se vlaky mohly na trať vrátit.
 Řidiči na Teplicku se musí připravit na další dopravní komplikace. ŘSD plánuje v následujícíh třech letech strhnou oba mosty na hlavním průtahu lázeňským městem.
Centrem veškerého dění v listopadu 1989 byla Praha. Jenže události nastiňující blížící se pád vlády jedné strany probíhaly už několik dní před tím v Teplicích.
Bílina - Západočeské uhelné město zažívá dopravní kolaps téměř každý den, kdy jejím centrem projede zhruba 20 tisíc vozidel. Město totiž leží na důležité dopravní tepně spojující pět statutárních měst Ústeckého kraje.
st., 6. listopad 2019 18:42

Charita DUNK pomáhá v Teplicích

Seznámení lidí s nemocí motýlích křídel, pomoc malému Péťovi z Krupky a přitáhnout mladé ke sportu. To vše bylo úmyslem pořadatelů první basketbalové charitativní akce v Teplicích.